Čtvrtek 8. června 2023, svátek má Medard
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 8. června 2023 Medard

Česke zbraně pod znaky Wehrmachtu opět bojuju na vychodě, ČT se raduje

19. 05. 2023 11:11:11
Seděli zme včera s partyju v Ludgeřovicach na Prajzke, když tu naraz vypadlo Helmutovi cigaro z huby. "Ladik, naši su tady!" vypravil ze sebe a civěl s užasem na televizu. Otočil sem se a fakt že ja.

Na obrazovce, ve zpravodajstvi ČT, vychvalovala jakasik husa česku houfnicu Dana, keru vloni věnoval zadarmo bruselsky premier Fiala na vychodni frontu, a na ni znak Hytlerova Wehrmachta. Helmut ty znaky dobře zna, bo jeho děděk v tanku ze stejnyma symbolama už u Kyjeva bojoval.

Dneska se člověk nemože divit už vubec ničemu.

Ale stejně si člověk řika - su ty reporterky tak blbe, že to nevi? Nebo su tak dobře zaplacene, že se ani nestydi? Anebo to už je oficialni statni propaganda, kryta tym tlustym děckem na Zamini? Přiznani českych reporteru k českym zbraňam ze symbolama Wehrmachta v přimem přenosu, to sem ještě nezažil. Že si na naše zbraně ukrajinšti synci namaluju nacistycke symboly, to by se dalo pochopit. Ale čemu to propaguje Česka televiza? Vždyť z teho bude mezinarodni škandal!

Co fčil budu robit ty chudinky reporterky, kere chvalily nacistycky symbol v přimem přenosu? Co když fčil budu popotahovane za schvalovani genocidy, tajak teho synka, co ho policajti lapli ze symbolem Karla Vagnera a symbolem řidič začatečnik na Vaclavaku? Co ta sudkyňa, kera ho za to odsudila? Odsudi tež naše reporterky? A bude z ČT zločinecka organyzace, když cosik take schvaluje a vysila? Tuž, to asi ni, konec koncu, ani Vagner neni soudem uznana zločinecka organyzace, konec koncu ani ten Wehrmach nebyl v Norimberku odsuzeny jako zločinecka organyzace (na rozdil třeba od SS, SD, Gestapa a šefu NSDAP).

A co na to ten Fiala? Neni mu hlupe, že daroval naše houfnice a oni mu je počmarali symbolama Wehrmachta? A proč je vlastně daroval? Nebudu mu chybět, až on sam vyjede do Beskyd chranit našu vychodni hranicu? A nechybi mu ty penize, za kere mohl ty houfnice prodat? Co když fčil bude muset zvyšit daně? Nebo okrast duchodce na duchodach?

Tuž, mnoho otazek, žadna odpověď. Prvni odpovědi, kere přidu, budu určitě, že se nejedna o symboly Wehrmachta, ale demogratyckeho, mirumilovneho Bundeswehra. To bude brzy vyvracene. Křiž Wehrmachta se od křiža Bundeswehra fakt liši, křiže, použivane ukrajinskym statem tež. Pak se budu vymluvat, že to byla chyba jednotlivca a že se to nevztahuje na celu armadu. No a pak se černoška na minysterstvu valky rozhořči, vyda protestni notu, Ukrajina ju přijme a omluvi se, že se to už nikdy nebude opakovat.

Hra skončila, vzhuru na Moskvu!

Ladik Větvička, Ludgeřovice, Prajzka

PS: včerejši reportaš ČT cca od 9. minuty.

Tank Bundeswehra x Tank Wehrmachta

Wiki: V roce 1935 byl černý pruhový kříž zaveden jako státní znak Wehrmachtu a byl používán na všech vozidlech a letadlech německých ozbrojených sil během druhé světové války. Aby se předešlo nepříjemným asociacím, vrátilo se západní Německo po roce 1945 k Železnému kříži se zakřivenými pažemi. 1. října 1956 nařídil spolkový prezident černý kříž v podobě tlapy pod názvem Železný kříž jako identifikační znak pro „letadla a bojová vozidla federálních ozbrojených sil“ .

Reportaš ČT
Reportaš ČTReportaš ČT
Reportaš ČTarticle_photo
(Reportaš ČT)

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Ladislav Větvička | pátek 19.5.2023 11:11 | karma článku: 47.18 | přečteno: 7495x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Konečně su v bezpeči - sudruzi v parlamentu brzo podepišu smluvu o pobytu vojsk

Skoro pětatřicet roku od plyšaku to trvalo! Furt sem se na ulici citil taky nejisty, zranitelny, ten pocit nebezpeči byl prostě všude. Až fčil se to měni. Černochova podepsala s černochem smluvu o dočasnem pobytu vojsk.

6.6.2023 v 11:59 | Karma článku: 46.31 | Přečteno: 4215 | Diskuse

Ladislav Větvička

Recenze "Okolo Česko-Slovenska aneb Kronika koronopodfucku I."

Slovensky katolicky akademicky spolek uveřejnil recenzi na moju knižku "Kronika koronopodfucku I.". Vzhledem k povaze mojich textu, sem s obočim zvednutym čital uhel pohledu těchto akademickych katoliku. Tady je:

4.6.2023 v 19:41 | Karma článku: 32.85 | Přečteno: 1105 |

Ladislav Větvička

Recenze "S Jarkem po sto rokach okolo Rakusko-Uherska"

Slovensky katolicky akademicky spolek uveřejnil recenzi na moju knižku S Jarkem okolo Rakusko-Uherska. Vzhledem k povaze mojich textu, sem s obočim zvednutym čital uhel pohledu těchto akademickych katoliku. Ale musim řict, že ja.

1.6.2023 v 17:17 | Karma článku: 36.83 | Přečteno: 1506 | Diskuse

Ladislav Větvička

Kdo chce pomoci Ukrajině, nepojede letos do draheho Chorvatska, ale do Užhoroda

Posilani zbrani synkum v Podkarpatske Rusi nepomože. Naopak, zustane za nima vice mrtvych a vice zamořeneho uzemi. Pokud chcete opravdu pomoci lidem, vykašlete se letos na předražene Chorvatsko a zajedete na solna jezera

1.6.2023 v 15:16 | Karma článku: 44.89 | Přečteno: 4487 |

Další články z rubriky Společnost

Vladimír T. Gottwald

Úsměvy a úšklebky XL. (o projevech, křeslech a heslech)

Politická křesla už toho dost snesla. – Prý zjistili vědci, že čím horší zmetci, tím vzletnější hesla.

8.6.2023 v 9:00 | Karma článku: 17.31 | Přečteno: 254 | Diskuse

Michael Laitman

Co udělal Einstein tak skvělého, že to pomohlo lidstvu?

Einstein pro náš prospěch neudělal nic. Mimo jiné pomohl sestrojit atomovou bombu a také nám oznámil, že v našem světě existují věci, kterým nedokážeme porozumět.

8.6.2023 v 8:30 | Karma článku: 8.74 | Přečteno: 259 | Diskuse

Tomáš Vodvářka

Nastává čas skřetů?

Asi každý zná Pána prstenů. V posledním díle jeden z armády skřetů podobný bramboře říká větu: "Čas lidí skončil, čas skřetů nastal". Nejspíše silně nadčasové sdělení.

8.6.2023 v 6:59 | Karma článku: 35.22 | Přečteno: 1484 | Diskuse

Iva Votočková

Sražen na kolena

Směr životní cesty máme předem daný a my si můžeme jen vybrat, jak velký odpor na té cestě budeme klást. Klademe-li odpor, pak prožíváme bolest a utrpení, necháme-li se životem vést, pak je to o přijetí, lásce, vděčnosti a pokoře.

7.6.2023 v 23:41 | Karma článku: 8.58 | Přečteno: 177 |

Milan Kic

Sliby se slibují, blázni se radují!

Psal se říjen roku 2021 a bylo krátce před volbami do Poslanecké sněmovny. Tehdejší opozice sdružená v koalici SPOLU, slibovala,že nezvýší žádné daně, vzpomínáte?

7.6.2023 v 22:15 | Karma článku: 37.16 | Přečteno: 1372 | Diskuse
VIP
Počet článků 1278 Celková karma 45.87 Průměrná čtenost 10146

Mail: ladislav.vetvicka@centrum.cz

Osobni web s knižkama: www.ladikvetvicka.cz 

Kniha 15 roku blogařem 

Ladislav Větvička, porubsky baraba, blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně, Hispaňole nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mu fajně. 

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Knihy Ladislava Větvičky (možete objednat na webu autora nebo na E-šopě "Knihu chraň!": Ostravaci sobě, Mamulovy děti, Tajemstvi bohatych Ostravaku, Osudove setkani 1913, Některe baby su všecky stejne, Šifry Ladika Větvičky (I, II & III), Helmut, Okolo Rakusko-Uherska, Kronika koronopodfucku I. & II., Zrnko písku

 

Triatlonistka se chlubí fotkou ze závodu, na plavkách měla menstruační krev

„Takhle vypadá ženský sport. Čím více bariér se nám podaří zbourat, tím lépe,“ napsala Emma Pallant-Browne na...

Stejně ošklivá jako všechno, co Rusko dělá, komentují vítězku soutěže krásy

V každoroční soutěži krásy pro vdané ženy získala titul Paní Ruska světa 2023 učitelka angličtiny Natalja Oskarová....

Hanka Kynychová nafotila sexy fotky. S klientkami probírá i menopauzu

Lektorka fitness a cvičitelka Hanka Kynychová (55) přiznává, že s nastupující menopauzou je třeba změnit ve svém životě...

Miluji tě, ale podvádím tě. A nelituji. Studie nahlédla do hlubin nevěry

Premium Je jedním z nejrozsáhlejších výzkumů svého druhu a přináší víc než paradoxní zjištění. Vyjevuje, že důvody nevěry jsou...

Nejsou menší, jen jsou výš, říká o modelaci prsou za 65 tisíc Krejčíková

Aneta Krejčíková (32) se rozhodla pro plastiku prsou. Představitelka sekretářky Květy ze seriálu Volha si své...