Pátek 24. března 2023, svátek má Gabriel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. března 2023 Gabriel

Projev sudruha Mamuly k prezidentskym volbam a kadrove otazce

17. 01. 2023 15:15:15
Sudružky a sudruzi, už dopředu musim k tym blbějšim poznamenať, že projev jest fiktyvni. Strana už neni. Muj přitel Mamula jest 50 roku v nebi. Kadrova polityka neegzystuje. Kadry rozhoduju vše. Nebe neni.

Veškera podoba s udalostma v minulosti, či s konkretnima osobama, jest čistě nahodna. Při praci na blogu nebylo ubliženo žadnym zviřatkam. Na blogu se vyvaženě podilely i osoby LGBTKGB komunyty a jedna z osob byla modra. A mimochodem, to čislo tež neodpovida... (LV)

----------------------------------------------------------

Sudružky a sudruzi, s radosťu musim konstatovať, že kadrova polityka strany slavila opět uspěch a prokazala, že naš směr, kery zme po 17. sjezdu KSČ nastupili, je spravny.

Jak si starši z vas dobře pamatuju, dobrovolne předani moci, inycijovane naši bratrsku Komunystycku stranu Sovětskeho svazu pod vedenim sudruha Andropova a dotažene do konca v pětiletce 1984-90 sudruhem Gorbačovem, bylo pro mnohe z nas bolestne a z tehdejšiho uhla pohledu nepochopitelne.

K předani moci došlo organyzovaně a ve všech zemich pod dohledem Rude armady spořadaně a pokojně, s vyjimku bratrskeho Rumunska, kaj jednotky Rude armady nebyly a bratr Čau-Česko nepochopil hystorycku nutnosť a potřeby strany. Aji přes tuto komplikaci byl cely proces ukončeny do konca roka 1989 tak, jak byl naplanovany. Členove strany se přesunuli do ilegality, odevzdali stranicke prukazy do trezoru KSČ a založili nove politycke strany, aby bylo možne provest tzv. svobodne volby, tajak bylo dohodnute mezi sudruhy Gorbačovem a Reaganem a potvrzene na koncu zminěne pětiletky ze sudruhem Bušem na Maltě.

Sovětsky svaz, kery jako obvykle chapal s předstihem nutnost změny směřovani zemi socialistyckeho tabora, šel přikladem, decentralizoval zemi a pod heslem "Čim huře, tym lepe" zahajil proces demontaže socializmu a nastoleni teho nejdravějšiho kapitalizmu, jehož ukolem bylo ožebračit lid, zničit uspory a pomoci inflace a dalšich nastroju Volstrytu zadlužit pracujici a ukrast jim všechny vydobytky socializmu.

Tento proces nasledně proběhl aji u nas. Byl to proces bolestivy zvlašťě pro našu zemi s vyspělym prumyslem, ale aji my zme pod vedenim našich kadru provedli decentralizaci ČSSR a naslednu pryvatyzaci a dobrovolne zničeni či předani kličoveho prumyslu pod cizi kapital.

Sudruzi a sudružky, byl to proces bolestivy, ale spravny. Bo jinak by nebylo možne dosahnut revolučni situace s naslednu poražku kapitalizmu tentoraz neenem v zemich našeho tabora, ale celosvětově. Bo spokojeny občan, kery se ma dobře, nikdy sam od sebe nevyjde do ulic s cilem svrhnuti režimu, pokud nebude proletaryzovany (v dnešni terminologii "v exekuci").

Bližime se ke koncu 8. pětiletky od slavneho vyhlašeni změny sudruhem Andropovem v roce 1984, od kereho oslavime zanedluho 40. vyroči. Je třeba konstatovať, že planovane zničeni kapitalizmu se daři v celosvětovem měřitku, což ospravedlňuje naše kroky, podniknute v prvni pětiletce. Kapitalizmus, zmitany svojima vnitřnima rozporama, se dostal do krize celosvětově a lid celeho světa si to začina uvědomovat. Našim kadrum se podařilo zahajit destrukci kapitalizmu pomoci všech těch nesmyslnych lidskopravnich agend, podporu likvidace tradyčni rodiny, likvidaci ekonomik pod agendu gryndylu a klimatyckych nesmyslu. V normalnim světě socializmu by k ničemu takemu nedošlo. V kapitalizmu, kaj jeden vykořisťuje druheho, se nam to podařilo, bo my neplanujeme na jedno volebni obdobi jak naš nepřitel, ale na mnoho pětiletek dopředu.

A fčil se po tomto přehledu uspěchu naši přestavby socializmu v kapitalizmus a zpět vratim k poslednim uspěchum strany. V prezidentskych volbach byly nasazene tři naše kadry, dva z nich postupily do finaloveho kola. Opět zme tedy splnili plan na 100%. Jeden z našich kadru uspěšně pracoval jako obchodnik v cizině a jako uspěšny obchodnik se zemědělskymi komodytami od hnojiv po ptači hnizda, pracuje na svem useku dosud. Uspěšny je i v chovu bojleru a my mu gratulujeme k postupu do finale. Druhy z našich kadru pracoval na useku ještě těžšim. Pote, co branil klidny spanek pracujiciho lidu, byl vysazeny přimo do tyla nepřitela, kde dosahnul skvělych uspěchu. Pod jeho vedenim se nepřatelske armady přestaly věnovat vycviku, mnohe z nich byly zrušene uplně a jejich bojova vyzbroj neni schopna vyjet z kasaren. Funkčni bojova technyka byla předana k likvidaci na vychodni frontu. I našemu druhemu kadru gratulujeme a přejeme mnoho uspěchu v dalši destrukčni činnosti.

Sudruzi a sudružky. Dostavame se do krytyckeho obdobi přestavby, bo jak spravně tušite, aby lid konečně odhodil okovy zadluženi a ožebračovani, musi ryt držku v zemi a k temu potřebujeme globalni konflikt, kery rozmeta stary, podly kapitalistycky svět. Konflikt mezi NATO a Sovětskym svazem již začal, konflikt mezi USA a Čiňanama bude nasledovat, bo to je hystorycka nutnosť, jak vime všeci, co zme studovali marxistycke dyjalekty.

Až věter rozfuka dym ze spalenišť, zavedeme konečně jednotnu celosvětovu mirovu společnosť pod vedenim strany.

Ať žije strana!

Valka je mir! Svoboda je otroctvi! Nevědomost je sila!

Autor: Ladislav Větvička | úterý 17.1.2023 15:15 | karma článku: 46.44 | přečteno: 4966x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Česká kolonizace

Česi su šikovni lidi. Maju tisice blbych vlastnosti, korunovanych tym, že si volime za svoje představitele idyjoty, ale ve srovnani s jinyma narodama to je to nejmenši.

21.3.2023 v 17:17 | Karma článku: 44.20 | Přečteno: 3436 |

Ladislav Větvička

Polsko zahajilo zavody ve zbrojeni

Tuž zme seděli v Jedove chyši, ja sem si čital noviny a Helmut s očama vypulenyma jak minyster cenzury čuměl kajsik do blba a psal si cosik do kandelařa.

20.3.2023 v 11:11 | Karma článku: 44.94 | Přečteno: 3451 |

Ladislav Větvička

Čenda čornul čoko

To je smutne. Taky mlady, hezky prezident a už druhy kiks za sebu. Ten prvni byl, jak kajsik v cizině označil demonstraci našich pokojnych spoluobčanu za sraz lidi, ovlivněnych ruskyma dezinformacema, keři chtěju enem bořit.

16.3.2023 v 12:44 | Karma článku: 46.69 | Přečteno: 4932 | Diskuse

Ladislav Větvička

14. březen - Den útoku Německa na Čechy a Moravu

14. března 1939; 14:15, Petershofen (dnes Petřkovice), hraniční přechod na řece Odře mezi Velkoněmeckou říší a Česko-Slovenskou republikou, nedaleko legendárního kopce Landek

15.3.2023 v 11:11 | Karma článku: 44.38 | Přečteno: 3402 |

Další články z rubriky Společnost

Petr Kotek

Jak se z oboustranně uspokojivého sexu může stát znásilnění?

Tajní policisté z Barcelony mají problém: souložili ve službě. Nejde o to, že by kvůli tomu zanedbávali jiné povinnosti a vyšetřování případů vázlo. Právě naopak – díky sexu získávali důležité operativní poznatky.

24.3.2023 v 17:38 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Karel Trčálek

Dementuje pan L. Větvička své nepravdivé informace?

Dezinformace samozřejmě neexistují. Ale člověk někdy toho v dobré víře naplácá. Ne, že by přímo lhal, to ne, ale prostě měl k dispozici jen mylné informace. A od toho je dementi

24.3.2023 v 17:21 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 8 | Diskuse

Michael Laitman

Dravá realita našeho století

Starozákonní proroci nazývali modloslužebníky ty, kdo uctívali věci vytvořené vlastníma rukama. Jejich bohy byly předměty vyrobené ze dřeva nebo kamene.

24.3.2023 v 17:05 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 6 | Diskuse

Jan Ferenc

Změní se čas, což znamená, že se nic nezměnilo

Tuto neděli nad ránem se opět změní čas na letní čas. Původně se tak naposledy mělo stát v roce 2019. Jenže tehdy to chtěly jen nepodstatná 84 procenta občanů EU.

24.3.2023 v 17:04 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 20 | Diskuse

Jozef Varga

35.výročie sviečkovej demonštrácie v Bratislave

Sviečková demonštrácia, Bratislavský veľký piatok, pokojná manifestácia za náboženské slobody a občianske práva v socialistickom Československu, ktorá sa odohrala na Hviezdoslavovom námestí 25. marca 1988 bola...

24.3.2023 v 16:32 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 21 | Diskuse
VIP
Počet článků 1258 Celková karma 45.40 Průměrná čtenost 10228

Mail: ladislav.vetvicka@centrum.cz

Osobni web s knižkama: www.ladikvetvicka.cz 

Kniha 15 roku blogařem 

Ladislav Větvička, porubsky baraba, blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně, Hispaňole nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mu fajně. 

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Knihy Ladislava Větvičky (možete objednat na webu autora nebo na E-šopě "Knihu chraň!": Ostravaci sobě, Mamulovy děti, Tajemstvi bohatych Ostravaku, Osudove setkani 1913, Některe baby su všecky stejne, Šifry Ladika Větvičky (I, II & III), Helmut, Okolo Rakusko-Uherska, Kronika koronopodfucku I. & II., Zrnko písku

 

Hrozí ekonomický kolaps? Analytici varují před Minského momentem

Selhání bankovních institucí, otřesy na finančních trzích a pokračující nejistota zvyšuje podle mnohých odborníků...

Ukrajinská pobřežní obrana zničila plány na vylodění u Oděsy

Flotila ukrajinského námořnictva dostala na začátku ruské invaze na frak, ale její „suchozemská“ pobřežní obrana...

Meteoroložka Honsová: Letos bude extrémní počasí, zapíše se do historie

Premium Meteoroložka Dagmar Honsová je přesvědčená, že letošní rok určitě přinese mnoho zajímavých a zřejmě i extrémních...

Německé platy v nedohlednu. Známe sedm důvodů, proč Češi berou míň

Ekonomové už desítky let propočítávají, kdy české mzdy doženou ty německé. Rozdíly mezi oběma státy přetrvávají a...

Být nahý před diváky není žádná kratochvíle, ale ani hrůza, říká Zounar

Herec Martin Zounar (55), který v Ordinaci hraje doktora Bobo Švarce, se opět svlékne. Poprvé se před kamerami objevil...