Čtvrtek 8. června 2023, svátek má Medard
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 8. června 2023 Medard

Multykulturni socani zruinovali dalši zem

18. 05. 2022 11:59:59
Regulace, přikazy, zakazy, cenzura, teror... to su zakladni atrybuty všech socializmu, ať už to byl socializmus internacionalni, nasledovany tym nacionalnim a fčil to možeme pozorovat na socializmu multykulturnim.

Někeři ho nazyvaju globalizmus, jini gryndyl, na nazvu nezaleži. Duležite je všimnut si, jak ten novy socializmus funguje, ať možeme identyfikovat jeho postupy, kere už su dobře viditelne aji u nas.

Zeberme jako přiklad ostrov Cejlon, ještě před paru rokama oblibeny cil mnoha našich turystu (pomiňme fčil tamilsko-sinhalsky problem, kery je klasickym problemem dvuch kmenu na jednom uzemi a pomiňme katastrofy typu teroryzmus nebo cunami, kere su sice hrozne, ale nic s tym nenarobite).

Nikde na světě sem neviděl usměvavějši a pohodovějši lidi, než pravě na Cejloně. To je pryč, bo smich ty lidi přešel a pokud nebudeme cosik robit, brzy nas přejde tež. Na Cejloně došly pohonne hmoty, všecko přišerně zdrahlo a stat nema prachy na nic...

Jak k temu došlo?

Ide o klasicku salamovu metodu, kdy socan hned pote, co vam zakaže, zdani nebo zdraži jednu věc, okamžitě se pusti do pustošeni dalši oblasti To už je u socanu taky zvyk.

- začněme alkoholem. Už před deseti rokama se nedal kupit v každem obchodě a každe hospodě. Socani vymysleli system licenci. Postupně se teho chytla mafia, kera licence skupuje a prodava je draze dal. Každe socanske opatřeni je vždycky nasledovane korupci a uplatkama.

- cigara byla před deseti rokama běžně dostupna, pak se však socani inspirovali a rozhodli, že kuřeni je špatne. Prodej a kuřeni bylo zakazane. Kromě teho, že socani zase předvedli, že budu vykonavat dobro, aji kdyby volič měl scypnut, znamenalo to zasadni zasek do statni kasy, bo daně z cigaret nenahradiš...

- plyn dnes neni, lidi vaři na ohňu nebo na benzinu. Benzin ale už tež neni. U pump se na něj čeka několik hodin a stejně nemate jistotu, že bude, aji přes přišerne zdraženi. Benzin sice dodaval Iran, ale kvuli blbe platebni moralce dodavat přestal. Pak se socani s ajatolahama domluvili, že budu směňovat bartrem, čaj za benzin, to bylo v lednu. Dluho jim to nevydželo, bo zjistili, že tolik čaja nemaju. A chybějici daň z benzina je dalši zasek sekyru...

- zemědělstvi a zeleny gryndyl, to je dobra ukazka teho, kam směřujem. Multykulturni socani se rozhodli, že lid bude žrat enem biopotraviny a zakazali uměla hnojiva. Vysledkem bylo sniženi urody kličovych produktu o 25%. Pokud se vam to nezda moc, představte si, že devadesat dnu v roce nebudete mět co žrat. Fajne, ni?

- turystycky ruch a korona, to byl posledni hřebik. Cejlon se poslušně uzavřel dle doporučeni WHO všem turystum. Ještě před měsicem, když ste přijeli bez očkovani, ste museli na tyden do karanteny. Tuž, kdo by tam pak jezdil, že? Dusledky su opět katastrofalni. Přitom denni počty nahlašenych zemřelych v nejhoršich obdobich byly tam aji u nas stejne, okolo 200 osob denně. Jak se tam ta korona dostala, když byl ostrov uzavřeny, je mi zahadu. Přiznejme jim, že maju dva razy vic obyvatel jak my. Ale takym zpusobem zdevastovat kličovy prumysl v zemi (na rozdil třeba od Dominykany), to je na popravu vladnucich činitelu.

- jak už socani zjisti, že všecko ide do hajzlu, rozhodnu se obvykle rychle dokrast, co se da. Vladnuci klan tři Radžapaksu měl pod kontrolu až 70% statniho rozpočtu a z teho si převaďal prachy do ciziny. Fčil už neni z čeho krast.

Problemem socanu na celem světě je, že jim dřive nebo později dojdou penize, kere jim lidi formou dani posilaju. Ale voliči su furt stejni. S vladama slovenskeho imigranta a dnešni bruselske pětky jdeme stejnym směrem. Regulace, přikazy, zakazy, cenzura, přišerne ceny, buzerace, teror... skončime tajak Cejlon?

Vlada se nestara ani o republiku, ani o občany. Vzdala jakukoliv aktyvitu proti přišernemu rustu cen. Fialuv ekonomicky poradce Štěpán Křeček veřejně napsal:

Mimochodem, nazev režimu na ostrově Cejlon je Šrilanska demogratycka socanska republika. Už byzme se asi taky mohli přejmenovat, ne? Ať vlada aspoň cosik robi...

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty fčil, Colombo

Fotky z Cejlona před socanskym řaděnim najdete tady.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Ladislav Větvička | středa 18.5.2022 11:59 | karma článku: 45.93 | přečteno: 9707x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Konečně su v bezpeči - sudruzi v parlamentu brzo podepišu smluvu o pobytu vojsk

Skoro pětatřicet roku od plyšaku to trvalo! Furt sem se na ulici citil taky nejisty, zranitelny, ten pocit nebezpeči byl prostě všude. Až fčil se to měni. Černochova podepsala s černochem smluvu o dočasnem pobytu vojsk.

6.6.2023 v 11:59 | Karma článku: 46.30 | Přečteno: 4185 | Diskuse

Ladislav Větvička

Recenze "Okolo Česko-Slovenska aneb Kronika koronopodfucku I."

Slovensky katolicky akademicky spolek uveřejnil recenzi na moju knižku "Kronika koronopodfucku I.". Vzhledem k povaze mojich textu, sem s obočim zvednutym čital uhel pohledu těchto akademickych katoliku. Tady je:

4.6.2023 v 19:41 | Karma článku: 32.85 | Přečteno: 1103 |

Ladislav Větvička

Recenze "S Jarkem po sto rokach okolo Rakusko-Uherska"

Slovensky katolicky akademicky spolek uveřejnil recenzi na moju knižku S Jarkem okolo Rakusko-Uherska. Vzhledem k povaze mojich textu, sem s obočim zvednutym čital uhel pohledu těchto akademickych katoliku. Ale musim řict, že ja.

1.6.2023 v 17:17 | Karma článku: 36.83 | Přečteno: 1505 | Diskuse

Ladislav Větvička

Kdo chce pomoci Ukrajině, nepojede letos do draheho Chorvatska, ale do Užhoroda

Posilani zbrani synkum v Podkarpatske Rusi nepomože. Naopak, zustane za nima vice mrtvych a vice zamořeneho uzemi. Pokud chcete opravdu pomoci lidem, vykašlete se letos na předražene Chorvatsko a zajedete na solna jezera

1.6.2023 v 15:16 | Karma článku: 44.88 | Přečteno: 4478 |

Další články z rubriky Cestování

Pavel Liprt

Obrázky z Norska – vlak z Flam do Myrdal

Norsko se nepočítá mezi velmoci v železniční dopravě, ale Flåmsbana, strmá spojnice vesničky Flåm, ležící na břehu Aurlandsfjordu, s horským nádražím v Myrdal, je úžasný železniční unikát, jedna z nejhezčích železnic v Evropě.

8.6.2023 v 9:59 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 69 | Diskuse

Pavel Liprt

Obrázky z Norska – Sognefjord nejdelší fjord v Norsku

Kam se člověk v Norsku podívá, tam je voda, samá voda. Jsou sice místa na světě, kde voda chybí, ale při toulkách po Norsku člověk snadno podlehne iluzi, že je vody na světě více než dostatek.

7.6.2023 v 22:00 | Karma článku: 7.37 | Přečteno: 81 | Diskuse

Pavel Liprt

Obrázky z Norska – Jostedalsbreen nebo Jostedalbre či Jostedalský ledovec

Jména různá, ale jisté je to, že se jedná o největší ledovec pevninské Evropy. Já jsem se za ním vydal do jihozápadního Norsku, do kraje Vestland.

7.6.2023 v 20:49 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 59 | Diskuse

Pavel Liprt

Obrázky z Norska – horská silnice Fylkesvei 55

Horská silnice Fylkesvei 55, dlouhá 110 km, je zcela zpevněná, i když trochu úzká. Vede z Lomu (v hrabství Innlandet) do Sogndalsfjøra (v hrabství Vestland). Silnice byla slavnostně otevřena 16. července 1938.

7.6.2023 v 9:53 | Karma článku: 9.32 | Přečteno: 167 | Diskuse

Martin Faltýn

5 týdnů dovolené v Asii čili blázinec – 22

Čas plyne jako voda a tak nakonec nastal den odjezdu domů. I tentokrát se nám Osud bohapustě vysmál a návrat nám osladil tak, že na to dlouho nezapomeneme. Zpáteční cesta byla šíleným završením celé šílené dovolené.

5.6.2023 v 8:08 | Karma článku: 14.34 | Přečteno: 283 | Diskuse
VIP
Počet článků 1278 Celková karma 45.87 Průměrná čtenost 10146

Mail: ladislav.vetvicka@centrum.cz

Osobni web s knižkama: www.ladikvetvicka.cz 

Kniha 15 roku blogařem 

Ladislav Větvička, porubsky baraba, blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně, Hispaňole nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mu fajně. 

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Knihy Ladislava Větvičky (možete objednat na webu autora nebo na E-šopě "Knihu chraň!": Ostravaci sobě, Mamulovy děti, Tajemstvi bohatych Ostravaku, Osudove setkani 1913, Některe baby su všecky stejne, Šifry Ladika Větvičky (I, II & III), Helmut, Okolo Rakusko-Uherska, Kronika koronopodfucku I. & II., Zrnko písku

 

Triatlonistka se chlubí fotkou ze závodu, na plavkách měla menstruační krev

„Takhle vypadá ženský sport. Čím více bariér se nám podaří zbourat, tím lépe,“ napsala Emma Pallant-Browne na...

Stejně ošklivá jako všechno, co Rusko dělá, komentují vítězku soutěže krásy

V každoroční soutěži krásy pro vdané ženy získala titul Paní Ruska světa 2023 učitelka angličtiny Natalja Oskarová....

Hanka Kynychová nafotila sexy fotky. S klientkami probírá i menopauzu

Lektorka fitness a cvičitelka Hanka Kynychová (55) přiznává, že s nastupující menopauzou je třeba změnit ve svém životě...

Miluji tě, ale podvádím tě. A nelituji. Studie nahlédla do hlubin nevěry

Premium Je jedním z nejrozsáhlejších výzkumů svého druhu a přináší víc než paradoxní zjištění. Vyjevuje, že důvody nevěry jsou...

Nejsou menší, jen jsou výš, říká o modelaci prsou za 65 tisíc Krejčíková

Aneta Krejčíková (32) se rozhodla pro plastiku prsou. Představitelka sekretářky Květy ze seriálu Volha si své...