Čtvrtek 28. října 2021, Den vzniku samostatného československého státu
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 28. října 2021 Státní svátek.

Stat založeny na lži a volebnim podvodu

7. 10. 2021 11:55:11
Jeden stary chlop, kery ve štyryašedesati emigroval, ze srbskym pasem cestoval po světě a tym se zaslužil o založeni Česko-Slovenska prohlasil, že stat se spravuje těma prostředkama a idejema, na kerych byl založeny.

Cosik na tym musi byt, jinak by si ho poslanci teho statu nezvolili několik razy za prezidenta.

Tuž podivejme se fčil v době předvolebni, jak je na tym stat, jehož režim byl založeny na koncu roka 1989. Je to sice nepřijemne, ale musime konstatovat, že byl založeny na lži a podvodu.

Ta lež spočiva v tym, že jako zakladatele tohoto režimu su dodneška oslavovani stavkujici študenti a jejich předvoj, chlapci a děvčata ze spolčeni Charta 77, vedeneho našim nejvyššim osvicenym vladařem, budiž mu země lehka. V den vyroči počatku teho režimu je napsane "Boj študentu za svobodu". A to je lež. Plati to možna o tych študakach z roku 1939, ale o padesat roku později o žaden boj nešlo.

Bojovali třeba Maďaři. Bojovali Polaci, keři hned po nahrazeni socialistu nacionalnich socialistama internacionalnima na jaře 1945 neodložili zbraně a neustali v boji, v kerem byly tisicovky mrtvych a pokračovali aji v rokach padesatych, šedesatych a sedumdesatych, než to cele dotahli do vitězneho konca v letě 1989. To byl boj.

U nas to nikdy boj nebyl. Všimněte si, že my mame kampaně a mame furt pocit, že boj v take kampani trva tyden. Maximalně dva. A pak když vyhrajem, vitězove se obejmu, zavřu nebo popravi nepřatele a raduju se. Když prohrajem, ideme se opit, nenavidime cizaky, keři nam prohru zpusobili, ti chytřejši s nima začnu dřiv nebo později kolaborovat, ti druzi, keři se vic zkompromitovali v předchozi kampani, vstupi do šede zony nazyvane někdy dysent, někdy exil a čekaju na dalši přiležitost, kera se dřive nebo později objevi.

Kampaň od mobilizace do odstupeni pohraniči v roce 1938 trvala tyden. Pražska kampaň v květnu 1945, kdy se obyvatelstvo hlavniho města pokusilo zabranit hodnym Němcum, aby odešli a zablokovali jim ustupove cesty do amerycke zony, trvala pět dnu. Vitězny unor alias unorovy puč trval šest dnu. Kampaň "vitajici" sovětska vojska, kera přišla na zakladě dohody mezi našu a jejich vladu z roku 1965, trvala přesně tyden, než se uneseni polityci vratili z Moskvy a lid pochopil, že kampaň skončila. No a kampaň chybně nazyvana jako "sametova revoluce" vyvrcholila tež po sedmi dňach kapitulaci bolševickeho vedeni a ukončena byla tři dny pote na tym place před pražsku Spartu, kde lid spolu se zbožňovanym pisničkařem zapěl song Havličku Havle.

Žadna revoluce, ani boj to nebyl. Byla to realizace planu suduhu Gorbačova a Reagana z roku 1987, kdy Mr. G prohlasil, že "demobilizuje pul milionu vojaku a nebude branit zemim středni Evropy, aby si samy zvolily svoju cestu". Mr. R později potvrdil, že dohoda o převratach měla byt dokončena do prosinca 1989 a plněni dohod mělo byt ve stejnem terminu vyhodnocene na Maltě s jeho naslednikem starym Bušem. Doknočenim procesu měly byt tzv. svobodne volby v satelitnich zemich, tajak bylo puvodně dohodnute na Jaltě 1945, bo k temu tenkrat nějak nedošlo.

A tak se včas podařilo provest dohodnute změny v Polsku, Maďarsku, Německu a Bulharsku. Českoslovenšti bolševici se ale realizaci dohodnuteho planu branili, a tak byl provedeny urychlujici manevr zvany "mrtvy student". Akce naplanovana sudruhama z Moskvy byla uspěšně provedena pomoci prvni česke fejkňůs, keru do Svobodne Evropy vypustil jeden naš trockista. Změny proběhly všude pod dohledem sovětske armady, enem v Rumunsku v te době žadna nebyla, rumunsky vudca se držel jak cyp a protože už hořelo splněni planu a do konca terminu zbyvaly dny, musel byt rozstřilany kalašnikovama aji ze svoju staru.

Tuž co? Ještě furt trvate na formulaci, že u nas to byl "boj studentu za svobodu"?

Ono se to zda jako davno zapomenuta věc, ale všimněte si, jak nam ju buch při každe přiležitosti připomina. To proto se to pořad opakuje a opakovat bude, dokud si tu blbu pravdu neřekneme na plnu hubu. Bo pokud v nadchazejicich bojach, kere su už na dosah ruky, si budeme zas myslet, že to kdosik zrobi za nas a boj bude trvat tajak hokejove mistrovstvi světa tyden, maximalně dva, pak dopadneme velice blbě...

(pokračovani bude v Brsku)

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty fčil

Autor: Ladislav Větvička | čtvrtek 7.10.2021 11:55 | karma článku: 44.86 | přečteno: 4970x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Koronovi mafiani žvani: data ukazují, že epidemie neočkovanych je nesmysl

Dneska se před kamery zas postavil ten panaček, kery za svoje služby bude brzy popijat Koskenkorvu a začal cosik žvatlat. To je obvykla dělostřelecka připrava předchazejici novym fašizujicim opatřenim, psal o tym už stary Josef.

26.10.2021 v 13:13 | Karma článku: 45.44 | Přečteno: 5761 | Diskuse

Ladislav Větvička

Štvrta vlna fašizace je tady

Tajak zme popisovali v kronyce koronopodfucku, pokud se lidi nepostavi proti šikaně, vladce bude pokračovat a jeho arogance přeroste ve fašizaci. A pokud nebude odpor proti fašizaci, přijde teror a koncentraky.

25.10.2021 v 11:11 | Karma článku: 45.05 | Přečteno: 4730 | Diskuse

Ladislav Větvička

Nudite se? Nekupujte myvala a valte do Doněcke oblasti, než nas zas zavřu...

Tuž zopakujme zakladni fakta. Letenka z letišťa Ostrava-Katowice do Zaporoži stoji 400,-Kč. Vlak z Užhoroda do Oděsy stoji 300,-Kč. Jak se dostanete do Užhoroda, nebo na OV-Katowice, je už na vas.

18.10.2021 v 11:11 | Karma článku: 43.73 | Přečteno: 3963 | Diskuse

Ladislav Větvička

Drang nach Osten

Duvodem, čemu tahnut na Vychod a čas od času se tam porozhlidnut, samozřejmě neni potřeba svezt se vlakem ze sedumdesatych roku nebo projet se maršrutku po rozbitych cestach. Po tem može tužit možna tak masochista.

14.10.2021 v 13:13 | Karma článku: 44.35 | Přečteno: 4991 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Vladimíra Bošková

Odškodnění za AstraZenecu

Matka zemřelé dcery: Očkování jedině na dobrovolné bázi. Berlínská vláda má připraven "nouzový plán" pro nemocnice, ale zatím k němu není důvod.

28.10.2021 v 19:18 | Karma článku: 11.15 | Přečteno: 161 | Diskuse

Karel Trčálek

Pražská kavárna a senátní pučisté v šoku, Miloš Zemam dnes na Hradě předá vyznamenání!

Tak to pražská kavárna ani pučisté nečekali! Pan prezident, kterého tyto hyeny už zaživa pohřbily, dnes předá na Hradě státní vyznamenání. Jdětě se vycpat s článkem č. 66

28.10.2021 v 17:41 | Karma článku: 18.47 | Přečteno: 346 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Padl za zemi, v níž nikdy nebojoval

Jak může český bloger uctít památku muže padlého ve zbrani? Touto otázkou jsem se zabýval po otevření webu HonorIsraelsFallen.com, abych se seznámil s osudem člověka, který se dostal na přední stránky médií.

28.10.2021 v 17:15 | Karma článku: 12.41 | Přečteno: 172 | Diskuse

František Stočes

Neuvěřitelné pochybení epidemiologů Ministerstva zdravotnictví

Někdejší vládní Mezioborová skupina pro epidemické situace MeSES vydala 16. října 2021 Stanovisko k vývoji epidemie covid-19 v podzimních měsících 2021

28.10.2021 v 16:28 | Karma článku: 10.33 | Přečteno: 502 | Diskuse

Karel Kužel

Pošmourná revoluce

Žijeme v přelomové době, jejíž zvraty by si zasloužily uměleckého ztvárnění a filozofického vytvoření nové ideologie. Nic takového vidět není. Proč?

28.10.2021 v 14:47 | Karma článku: 7.07 | Přečteno: 163 | Diskuse
VIP
Počet článků 1131 Celková karma 45.40 Průměrná čtenost 10648

Osobni blog: www.ladikvetvicka.cz 

Ladislav Větvička, lašsky cyp, blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mu fajně... Pod autorským jménem Ladislav Větvička publikuje od podzimu 1991, kdy robil ve slezskych rádiích Attack, Ekol-S a Orion.

Mail: ladislav.vetvicka@centrum.cz 

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Knihy Ladislava Větvičky (možete objednat na mejlu autora nebo na E-šopě "Knihu chraň!": Ostravaci sobě, Mamulovy děti, Tajemstvi bohatych Ostravaku, Osudove setkani 1913, Některe baby su všecky stejne, Šifry Ladika Větvičky (I, II & III), Helmut, Okolo Rakusko-Uherska, Okolo Č-S aneb Kronika koronopodfucku I.

 

Najdete na iDNES.cz