Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. ledna 2023 Ingrid

Cesta k moři volná bez testů i bez píchání jedu do těla

4. 06. 2021 11:11:11
Slyšel sem, že se vyskytli lidi, keři si nechali vstřiknut neznamy jed do těla enem proto, aby se dostali k mořu, bo jakasik vladni mafia vyhlasila, že tak to je spravne. Vubec mi to nevadi, je to jejich volba.

Když mě ti nacisti nebudu nutit pichat si ty svinstva tež, tak ať si robi, co chcu. Moralně mi to sice připomina ty, keři vstupovali po roce 69 do strany enem proto, aby se děcka dostaly na školy a oni mohli raz za par roku do Jugošky, ale to je fakt enem jejich rozhodnuti. Chudaci netuši, že se už v řijnu budu muset nechat opichat znova a pak už se budu nechavat pichat až do konca života a stejně jim to nepomože, bo testy po nich budu chtět tak jako tak.

A přitom se da k mořu dostat furt svobodně a slušně už fčil, aniž byste museli ohnut hřbet.

Cesta je jednoducha. V patek se zeberete a večer přijedete na Palavu. Přespite v jakemsik fajnem penzijonu v Dolnich Dunajovicach, nalejete se do hlavy flašku Veltlina, ale ne vic, bo rano je třeba vstavat a řidit.

Sobotni ranni cesta na moravsko-slovensku hranicu je rychla, v pět rano nikdo neprudi ani z naši, ani ze slovenske strany. Dalnica je prazdna, je sobota rano a Zahoraci su eště ožrali ze včerejši noci. Na slovensko-maďarske čaře pochopite, že Šanghajsky system je davno fuč, když vas zastavi přislušnik z te země, kde každy Maďar može za to, že je Maďar. Podiva se na pasy, zepta se na cil cesty a... heslo "Tranzit Serbija" otvira hranični zavoru. Za tři hoďky ste na maďarsko-srbske hranici. Tady se poprve ukazuje nesmyslnost hraničnich přechodu v okamžiku, kdy mate platne doklady. Ale po dvaceti minutach zpožděni se jedna děvucha v unyformě maďarskeho statu louči, jina děvucha v unyformě srbskeho statu vita v zemi mimo EuroSajuz.

Je po poledni, tedy čas na žradlo. Kusek za maďarsko-srbskym přechodem je vesnička Bačka Topola a knajpa Stara Srpska Kraljica. Doporučuju všeckym, od dalnice to je pětiminutova zajižďka.

Prujezd Srbskem je hladky, aut je malo, počasi skvěle, dalnica ve špičkovem stavu, enem mytne stanice čas od času zbrzdi postup jednotky vpřed.

Na jihu Srbska začina chcat. Na hranici s Makedonyju je zepar aut, ale postup je rychly, enem celnik v unyformě psa zpovida učastniky silničniho provoza.

Je večer, dalo by se jet dal přimo k mořu, ale je to zbytečne. Doporučuju spočnut v hlavnim městě Makedonyje Skopje. Je dobre ubytovat se kusek od kamenneho mosta v centru města a večer stravit v mistnich knajpach pojidanim mistnich syru, salamu, pitim rakije a kuřenim vodni dymky v knajpach vedle centralni tržnice.

Rano byste neměli minut prochazku po centralni tržnici a hlavně, pokud ste se bali cyganu, tak tady mate možnost navštivit největši cyganske město na světě - řika se mu Šutka. Žije tam přes dvacet tisic cyganuv, maju tam par svojich televiznich a radyjovych stanic, par vydavatelstvi a všecko funguje. Když řeknete, že ste Česi, všeci se o vas postaraju. Fakt. A mistni cyganske hospody su skoro tak dobre jak jedina vyhlašena fajna cyganska hospoda v Českem Krumlově. A pak už nevahejte a valte na zapad, přes Tetovo na jezero větši jak Žermanky. Jmenuje se Ohrid.

Po cestě možete nadavat na fakt, že zatimco u nas se rozkradly všecky zdroje a za poslednich dvacet roku se nepostavil skoro ani meter dalnice, tak tady su všecky dalnice ve špičkovem stavu a navic ve velice naročnem terenu rychle probiha stavba dalšich useku.

Ohrid možete minut, pokud spěchate k mořu, ale nedoporučoval bysem to. Bo to misto je fajne jak cyp. Spočnete, okupete se ve sladkem jezeru a tak.

Pokud nejste zvykli na Žermanky a řasy se vam budu zdat přiliš zelene, možete se vykašlat na kupani ve studene vodě a zajet se podivat na klašter svateho Nauma, dokud ho islamisti nepřerobi na mešitu, jak je jejich zvykem. Počet zahalenych bab na meter čtverečni je totiž v Makedonyji snad největši v cele muslimske Evropě, a to počitam aji take zmuslimizovane staty jako Bosnu, Frankistan, Anglistan nebo Belgistan.

Schvalně sem neuvedl Albanyju. Bo přestože si to mnozi Česi mysli, Albanyja neni tym zaostalym a muslimskym statem, jak si ju mnozi představuju z medyjalně propagandystyckych informaci, keryma zme přehlcovani. Hranični přechod Makedonyja-Albanyja byl prazdny, na albanske straně byli sice šaloni řidiči, ale špičkově opravene cesty. V obchodach byly hromady chlastu, praseči maso, pršut, baby nešmatlaly zahalene a ani chlopi neměli hadry přes pysk.

Bližši reportaž z Albanyje přiště.

Zhrnuti - na cele trase k Jaderskemu a Jonskemu mořu nepotřebujete ani test, ani pichani jedu do žil. Slovenskem, Hungaristanem a Srbskem projedete pomoci hesla "Tranzit", Makedonyja a Albanyja su už naprosto svobodne, bez hadru přes pysk, bez testu, bez pichani předraženych jedu do žil, bo na tyto male staty se zločinecka mezinarodni mafia biologicke valky zatim nezaměřuje.

Ladislav Větvička, hlasatel svobodneho světa, kery kajsik zmizel...

Autor: Ladislav Větvička | pátek 4.6.2021 11:11 | karma článku: 45.82 | přečteno: 7093x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Dalši kampaň za nama. Polityci se směju, z lidi kape krev

Mam taky divny pocit, že nam to robi schvalně. Od roku 2010 do roku 2030 su enem dva roky, kdy nebyly a nebudu jakesik hlupe volby. Prezident, parlament, senat, eurosajuz, kraje, obce a ja nevim co všecko.

26.1.2023 v 11:59 | Karma článku: 43.38 | Přečteno: 1767 |

Ladislav Větvička

Dvakrat zme si postavili do čela generala a přišly zle dny. Zrobime to po třeti?

Poprve se postavil general do čela vlady v roce 1938. Podruhe se dostal general do funkce prezidenta v roce 1968.

25.1.2023 v 19:38 | Karma článku: 44.63 | Přečteno: 2892 |

Ladislav Větvička

Pražska kavarna je tak hlupa, že je schopna si předem vyhrany zapas zas prohrat

Vim, že pojem "pražska kavarna" je taky obecny, rozplizly, přiznivcum pražske kavarny snad dneska dokonce nepřijemny. Ale my vesničti vidlaci velice dobře vnimame osoby, kere se do teto skupiny samy aktyvně hlasi.

18.1.2023 v 14:14 | Karma článku: 47.24 | Přečteno: 5841 |

Ladislav Větvička

Projev sudruha Mamuly k prezidentskym volbam a kadrove otazce

Sudružky a sudruzi, už dopředu musim k tym blbějšim poznamenať, že projev jest fiktyvni. Strana už neni. Muj přitel Mamula jest 50 roku v nebi. Kadrova polityka neegzystuje. Kadry rozhoduju vše. Nebe neni.

17.1.2023 v 15:15 | Karma článku: 46.27 | Přečteno: 4545 |

Další články z rubriky Cestování

Gabriela Bretschneiderová

Cesta do Pardubic a zpět

Jak jsem slíbila, tak také plním. Zde je náš první cestopisný zážitek z letošního roku. No přežili jsme, vrátili se a jsme o něco opět moudřejší.

25.1.2023 v 20:33 | Karma článku: 11.89 | Přečteno: 308 |

Eliška Grecman

Chci cestovat a poznávat svět, ALE mám omezený rozpočet

"Ty zas někde lítáš?" "Já bych si tak strašně přála se aspoň jednou za život podívat k moři, do Říma nebo třeba do Benátek, ale na to já se svým platem můžu zapomenout, to se mi nikdy nesplní." PROČ? Ptám se já...

25.1.2023 v 11:20 | Karma článku: 21.48 | Přečteno: 573 | Diskuse

Alice Barešová

Procházka Prahou

Jestli se mi něco asi nikdy neomrzí, tak je to courání po staré Praze. Pořád je tam co objevovat a co si připomínat. Ráda se dívám na domy, jak se mění a hovoří k nám. Procházka nebude dlouhá a vlastně bude z dob covidu.

24.1.2023 v 14:08 | Karma článku: 9.25 | Přečteno: 208 | Diskuse

Jan Vaverka

Silvestrovská Černá Hora - 4. díl: Z Kotoru do Durmitoru

Je 1. leden. Obloha vymetená. Vydáváme se z Kotoru až do Žabljaku, centra NP Durmitor. A po cestě je Ostrog - největší sakrální památka Černé Hory.

24.1.2023 v 8:20 | Karma článku: 10.36 | Přečteno: 174 | Diskuse

Aleš Gill

Dvě tváře Mexika

Mexiko vnímáme jako zemi turistickou. Pyramidy, moře, pláže, turisti. Na druhou stranu tam vyjma několika destinací zahraniční turisty skoro nepotkáte. A pak je to země kartelů, nebezpečná, ale zároveň se tam utíká před zákonem.

24.1.2023 v 7:54 | Karma článku: 15.72 | Přečteno: 319 | Diskuse
VIP
Počet článků 1248 Celková karma 45.64 Průměrná čtenost 10259

Mail: ladislav.vetvicka@centrum.cz

Osobni web s knižkama: www.ladikvetvicka.cz 

Kniha 15 roku blogařem 

Ladislav Větvička, porubsky baraba, blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně, Hispaňole nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mu fajně. 

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Knihy Ladislava Větvičky (možete objednat na webu autora nebo na E-šopě "Knihu chraň!": Ostravaci sobě, Mamulovy děti, Tajemstvi bohatych Ostravaku, Osudove setkani 1913, Některe baby su všecky stejne, Šifry Ladika Větvičky (I, II & III), Helmut, Okolo Rakusko-Uherska, Kronika koronopodfucku I. & II., Zrnko písku

 

Ještě jí není ani pětadvacet a už podniká. Našla díru na trhu

Ještě jako studentka textilní fakulty vymyslela moderní a ekologický způsob praní prádla, prací papírek. Když na vývoj...

Evropu čeká nemovitostní zvrat, varují experti. Hrozí potíže s financemi

Problémy s financováním exkluzivních staveb v evropských metropolích naznačují, že by Evropu mohl na realitním trhu...

Přání bank je vyslyšeno. Za předčasné splacení hypotéky si lidé připlatí

Premium Pravidla pro předčasné splacení hypotéky se změní. Banky si budou moci účtovat nejen administrativní náklady v...

Holmesová má jít do vězení, ne žít v luxusním sídle, stěžují si žalobci

Nepravomocně odsouzená podvodnice Elizabeth Holmesová má v dubnu nastoupit do vězení, aby si odpykala jedenáctiletý...

Z šestnáctileté dívky se vlivem vzácného onemocnění stala stařenka

Raizel Grace Calago z Filipín se ještě před dvěma lety účastnila soutěže krásy. Dnes ale vypadá jako padesátiletá žena...