6x Větva; 4x Šichtařka; 3x Matějka; 2xRuda Havlik

22. 05. 2019 11:11:11
Kura, leti to jak cyp. Jedenacta anketa blogařa za nama. Tuž děkuju za dva bronzy, dvě střibra a šest zlatych v řadě. Neuškodi male ohlednuti, že?

2008: Prvni ročnik sem sledoval enem jako čtenař. Tehdy ještě nebyly rozšiřene ty fejsbučky a internety, ale blog iDnes bylo zjeveni jak cyp. Odkud se naraz zebralo tolik zajimavych textu a jejich autoru? Jasnym vitězem prvniho ročniku se stal Ruda Havlik. Baby nekomentuju, nechapu, proč redakce už tenkrat nezrobila jednu tabulku pro všecky? Copak blogař je cosik jineho než blogařka? Je to škoda, mohlo to byt zajimavějši.

2009: Druheho ročniku už sem se zučastnil jako autor. Po pravdě řečene sem furt nevěřil, že se da normalně svobodně zaregistrovat a bez cenzury psat, co člověka napadne. Představoval sem si, že blog musi prochazat jakusik kontrolou, předběžnou cenzurou nebo čimsik takym. Nic takeho nebylo. Stačilo napsat cypovinu, kliknut na tlačitko a za pět sekund to mohly čitat tisice lidi po celem světě. Ruda Havlik vyhral podruhe v řadě, ale kura, dotahoval sem ho jak cyp!

2010: Blog iDnes se vyprofiloval do prostoru, kde stalo za to každy den zjišťovat, co je noveho. Už to bylo vidět v předchozim ročniku a v tomto roce se to jen potvrdilo - co jmeno, v TOP 10, to vyrazna osobnost. Binko, Olšer, Wiener, Drábek, Josephy, Vašíček, Fasulis, Borovička, Wolprecht, Fürst, Gottwald, Jakl, Streit. Nadhera čist. Pravě tenkrat sem už uplně přestal čist noviny, bo blogy byly zajimavějši. Rok předtym sem Rudovi Havlikovi řekl, že ho porazim. Bylo mu to fuk a objednal mi panaka. Tuž, co sem slibil, to se stalo. Ale nečekal sem, že nas všecky předběhne jakysik Franta Matějka.

2011: Blog iDnes měl taku popularitu, že si teho nemohli nevšimnut polityci. Franta Matějka obhajil zlato, ale hrubo na něho tlačili polityci Okamura s Machem.

2012: Tuž polityky sem překonal, ale zase mě předběhnul Laďa Gottwald. No, bronz za takyma autorama neni ostuda. Naposledy se v TOP 10 objevil Ruda Havlik, pak už přestal byt blogařem a stal se z něho uspěšny režižer! Nadhera, co všecko člověk dokaže, když ma jasny cil.

2013: Konečně, kura. Už mě to nebavilo zbirat furt ty bronzy a střibra. Prvni zlato pro Větvu, druhy Vladimir Gottwald a třeti Franta Matějka.

2014: Pořadi na bedně se enem trochu prostřidalo, v TOP 10 zustavalo furt dost zajimavych autoru

2015: Třeti zlato pro Větvu, na blogach ale proběhlo zemětřeseni. Kvuli stryktnimu tlaku na dodržovani pravidel přišel blog iDnes o mnoho zajimavych autoru. Tenkrat, i dneska to považuju za velku chybu, kera natrvalo změnila gzycht blogu. Naraz zmizeli blogeři a blogy, kere četly desitky tisic lidi. Škoda...

2016: Franta Matějka pochopil, že už mě neporazi a z blogařa se stal předsedu politycke strany. Doufam, že bude tak uspěšny, jak byval na blogu, bo program ma dobry - vystupeni z EuroSajuza. V TOP10 se po předchozich čistkach objevilo plno novych jmen.

2017: Pate vitězstvi v řadě! Tuž kdo by to byl byval řeknul? U přiležitosti deseti let existence blogu iDnes byla blogařem desetileti vybrana Marta Kučikova. Mezi blogařkama potřeti zvitězila Šichtařka. A na bednu mezi blogařama se ke střibru poprve dostal Jarek Šiša, na bronz pak mlady talent Tomaš Vyoral.

2018: No a posledni ročnik byl pravě vyhlašeny. Počtvrte vyhrala Šichtařka mezi babama. Moje šeste vitězstvi překvapilo adminy aji mě bo sem nepsal tolik, jako v předchozich rokach. Dokončoval sem cesty kolem Rakusko-Uherska a k temu knižku "S Jarkem Haškem po 100 rokach okolo Rakusko-Uherska". keru budete moct už brzo čitat zas tady na blogu, tajak ste mohli vloni čitat Helmuta a před tym Osudove setkani 1913. a Mamulove děcka.

Tuž děkuju za všecky ty hlasy. Bo věřte nebo ni, po dvuch bronzach, dvuch střibrach a šesti zlatach je to aji tak furt radost byt prvni.

Chtěl bysem vam poděkovat za ty hlasy, diky bohu, taky rodičum, chlopumz hospody Na rožku, kde sem napsal 11 knižek, taky rodičum, ženě a dětem, ale hlavně sponzorum a adminum, dale potom zvukařum, osvětlovačum a všem, keři se podileli na tomto velikem oceněni.

Ja vam děkuji, děkuji i vam, keři ste to vubec nečekali - vidite? I vam ja děkuji! A vy se ptate proč ja vam děkuji? No klidně se ptejte, ale v tu dobu ja už budu davno mezi novinaři a budu jim sdělovat svoje pocity. Ja se chci o ně se všemi podělit, su totiž krasne a su dělitelne. Su dělitelne na několik druhu pocitu, viš? Ale jestli ty chceš, tak poď si tu! Dyk more, poď si tu!

Ladik Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Poruba

PS: A když zme u teho zlata, neznam jedineho milionařa, kery by řekl, že už ma dost a že už dalši zlato nechce a že ma dost. Tak na to myslete u voleb. Nejen u tych blogařskych!

Autor: Ladislav Větvička | středa 22.5.2019 11:11 | karma článku: 46.69 | přečteno: 14736x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Z Ungvaru do tokajske dupy aneb "Každy Maďar može za to, že je Maďar"

Probudil sem se ve starem uherskem městě Ungvar. Kdysik to bylo slovanske město, osidlene Bilyma Chorvatama, keři na břehu řeky Už vybudovali pevnost a městske sidlo.

19.6.2019 v 11:11 | Karma článku: 34.11 | Přečteno: 1268 | Diskuse

Ladislav Větvička

Sprosta vražda

To, co zrobili bolševici carske rodině, je přišerne. Z vraždy carske rodiny mrazi. Komornu a děcka, kere v krvi přežily střilani komanda bolševiku, dobili nejzvrhlejši členove komanda bajonetama.

17.6.2019 v 11:11 | Karma článku: 38.44 | Přečteno: 2403 | Diskuse

Ladislav Větvička

Jestli chcete cosik zažit, navštivte festyval česke kultury na Podkarpatske Rusi

Křen naloženy v gořalce v pětilitrovych flaškach. Ryby mrtve, žive aji nakladane. Maso na tisic zpusobu - z bravka, kozla, barana aji stare kravy.

16.6.2019 v 19:20 | Karma článku: 39.03 | Přečteno: 2661 | Diskuse

Ladislav Větvička

Ještě cosik ze srazu kamošu ze Sudetoněmeckeho krajanskeho združeni

Na četna přani divaku, kera už nešla mazat jednotlivě, se agentura Heitzmann production rozhodla zveřejnit fotografie ze srazu krajanskeho združeni.

14.6.2019 v 11:11 | Karma článku: 45.84 | Přečteno: 5993 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jan Ziegler

Úžasné lidské svědectví z brutálních gulagů

Poláku Michaelu Krupovi se podařil mimořádný husarský sousek. Uprchl z nelidského prostředí sovětských lágrů na Sibiři do Afghánistánu. Svědectví o komunistické krutosti podal v knize Mělké sibiřské hroby.

19.6.2019 v 18:20 | Karma článku: 11.97 | Přečteno: 116 | Diskuse

Karel Trčálek

Neomylný Václav Klaus st. slaví dnes narozky, všechno nejlepší, pane bývalý (prezidente)!

Václav Klaus, st. jedna z nejvýznamnějších postaviček, ne-li vůbec ta nejvýznamnější, našich moderních (a ovšem i světových dějin) slaví dnes narozeniny, tak mu tedy k tomu vinšuji...

19.6.2019 v 17:28 | Karma článku: 8.18 | Přečteno: 137 | Diskuse

Jiří Turner

Kateřina v KSČM není konečná aneb mladí a rudí

Ona má sice Kateřina Konečná už pár roků po pubertě, ale je patrné, že i po ní "vstanou noví bojovníci" a komunistické ideje nezemřou s generací skalních vyznavačů této ideologie, kteří u nás řádili v druhé polovině 20. století.

19.6.2019 v 14:27 | Karma článku: 16.74 | Přečteno: 471 | Diskuse

Lukáš Burget

Jak Afričan znásilnil a Idnes našel české xenofoby

Idnes, stejně jako jiné zpravodajské portály, přinesl informaci o tom, jak cizinec, spekuluje se, že snad Německem vyhoštěný africký migrant, znásilnil v Česku šestnáctiletou dívku. Idnes však přidává i něco více.

19.6.2019 v 14:23 | Karma článku: 41.95 | Přečteno: 3745 | Diskuse

Vladimír Veverka

NSA - nový tunel na peníze do sportu

Tak už to skoro vypadá, že budeme mít Národní sportovní agenturu, v čele bude nejspíš Hnilička - bývalý sportovec, takže pokud vezmeme v úvahu, že neexistuje jakákoliv koncepce pro oblast sportu, tak diletantské vedení to rozsekne

19.6.2019 v 2:15 | Karma článku: 20.22 | Přečteno: 438 |
VIP
Počet článků 904 Celková karma 44.71 Průměrná čtenost 10977

Mail: ladik.vetva@gmail.com

Lašsky cyp. Blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mi fajně...

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Najdete na iDNES.cz