Pátek 30. července 2021, svátek má Bořivoj
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 30. července 2021 Bořivoj

6x Větva; 4x Šichtařka; 3x Matějka; 2xRuda Havlik

22. 05. 2019 11:11:11
Kura, leti to jak cyp. Jedenacta anketa blogařa za nama. Tuž děkuju za dva bronzy, dvě střibra a šest zlatych v řadě. Neuškodi male ohlednuti, že?

2008: Prvni ročnik sem sledoval enem jako čtenař. Tehdy ještě nebyly rozšiřene ty fejsbučky a internety, ale blog iDnes bylo zjeveni jak cyp. Odkud se naraz zebralo tolik zajimavych textu a jejich autoru? Jasnym vitězem prvniho ročniku se stal Ruda Havlik. Baby nekomentuju, nechapu, proč redakce už tenkrat nezrobila jednu tabulku pro všecky? Copak blogař je cosik jineho než blogařka? Je to škoda, mohlo to byt zajimavějši.

2009: Druheho ročniku už sem se zučastnil jako autor. Po pravdě řečene sem furt nevěřil, že se da normalně svobodně zaregistrovat a bez cenzury psat, co člověka napadne. Představoval sem si, že blog musi prochazat jakusik kontrolou, předběžnou cenzurou nebo čimsik takym. Nic takeho nebylo. Stačilo napsat cypovinu, kliknut na tlačitko a za pět sekund to mohly čitat tisice lidi po celem světě. Ruda Havlik vyhral podruhe v řadě, ale kura, dotahoval sem ho jak cyp!

2010: Blog iDnes se vyprofiloval do prostoru, kde stalo za to každy den zjišťovat, co je noveho. Už to bylo vidět v předchozim ročniku a v tomto roce se to jen potvrdilo - co jmeno, v TOP 10, to vyrazna osobnost. Binko, Olšer, Wiener, Drábek, Josephy, Vašíček, Fasulis, Borovička, Wolprecht, Fürst, Gottwald, Jakl, Streit. Nadhera čist. Pravě tenkrat sem už uplně přestal čist noviny, bo blogy byly zajimavějši. Rok předtym sem Rudovi Havlikovi řekl, že ho porazim. Bylo mu to fuk a objednal mi panaka. Tuž, co sem slibil, to se stalo. Ale nečekal sem, že nas všecky předběhne jakysik Franta Matějka.

2011: Blog iDnes měl taku popularitu, že si teho nemohli nevšimnut polityci. Franta Matějka obhajil zlato, ale hrubo na něho tlačili polityci Okamura s Machem.

2012: Tuž polityky sem překonal, ale zase mě předběhnul Laďa Gottwald. No, bronz za takyma autorama neni ostuda. Naposledy se v TOP 10 objevil Ruda Havlik, pak už přestal byt blogařem a stal se z něho uspěšny režižer! Nadhera, co všecko člověk dokaže, když ma jasny cil.

2013: Konečně, kura. Už mě to nebavilo zbirat furt ty bronzy a střibra. Prvni zlato pro Větvu, druhy Vladimir Gottwald a třeti Franta Matějka.

2014: Pořadi na bedně se enem trochu prostřidalo, v TOP 10 zustavalo furt dost zajimavych autoru

2015: Třeti zlato pro Větvu, na blogach ale proběhlo zemětřeseni. Kvuli stryktnimu tlaku na dodržovani pravidel přišel blog iDnes o mnoho zajimavych autoru. Tenkrat, i dneska to považuju za velku chybu, kera natrvalo změnila gzycht blogu. Naraz zmizeli blogeři a blogy, kere četly desitky tisic lidi. Škoda...

2016: Franta Matějka pochopil, že už mě neporazi a z blogařa se stal předsedu politycke strany. Doufam, že bude tak uspěšny, jak byval na blogu, bo program ma dobry - vystupeni z EuroSajuza. V TOP10 se po předchozich čistkach objevilo plno novych jmen.

2017: Pate vitězstvi v řadě! Tuž kdo by to byl byval řeknul? U přiležitosti deseti let existence blogu iDnes byla blogařem desetileti vybrana Marta Kučikova. Mezi blogařkama potřeti zvitězila Šichtařka. A na bednu mezi blogařama se ke střibru poprve dostal Jarek Šiša, na bronz pak mlady talent Tomaš Vyoral.

2018: No a posledni ročnik byl pravě vyhlašeny. Počtvrte vyhrala Šichtařka mezi babama. Moje šeste vitězstvi překvapilo adminy aji mě bo sem nepsal tolik, jako v předchozich rokach. Dokončoval sem cesty kolem Rakusko-Uherska a k temu knižku "S Jarkem Haškem po 100 rokach okolo Rakusko-Uherska". keru budete moct už brzo čitat zas tady na blogu, tajak ste mohli vloni čitat Helmuta a před tym Osudove setkani 1913. a Mamulove děcka.

Tuž děkuju za všecky ty hlasy. Bo věřte nebo ni, po dvuch bronzach, dvuch střibrach a šesti zlatach je to aji tak furt radost byt prvni.

Chtěl bysem vam poděkovat za ty hlasy, diky bohu, taky rodičum, chlopumz hospody Na rožku, kde sem napsal 11 knižek, taky rodičum, ženě a dětem, ale hlavně sponzorum a adminum, dale potom zvukařum, osvětlovačum a všem, keři se podileli na tomto velikem oceněni.

Ja vam děkuji, děkuji i vam, keři ste to vubec nečekali - vidite? I vam ja děkuji! A vy se ptate proč ja vam děkuji? No klidně se ptejte, ale v tu dobu ja už budu davno mezi novinaři a budu jim sdělovat svoje pocity. Ja se chci o ně se všemi podělit, su totiž krasne a su dělitelne. Su dělitelne na několik druhu pocitu, viš? Ale jestli ty chceš, tak poď si tu! Dyk more, poď si tu!

Ladik Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Poruba

PS: A když zme u teho zlata, neznam jedineho milionařa, kery by řekl, že už ma dost a že už dalši zlato nechce a že ma dost. Tak na to myslete u voleb. Nejen u tych blogařskych!

Autor: Ladislav Větvička | středa 22.5.2019 11:11 | karma článku: 46.71 | přečteno: 14956x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Kaj nechodi polityci, tam korona neni

Typnul bych si, že do konca letošniho letniho nadechnuti zbyva tak měsic. Už aji synci v Kompasu se sazaju, jestli to polityci začnu zavirat na 20.srpna, nebo vyroči vstupu okupačnich vojsk budeme moct ještě oslavit společně,

27.7.2021 v 11:55 | Karma článku: 42.04 | Přečteno: 3222 | Diskuse

Ladislav Větvička

Podkarpatská Rus pořád odolává vakcinomaniakům

Dnešni korono-hysteryci nam dali krasnu přiležitost zaměřit se na poznavani zemi ČFR, jak ste mohli vidět v minulem blogu. Do atomoveho bunkra v Prdach bych se asi jen tak nedostal, přece jenom to je od nas šest hodin.

22.7.2021 v 14:14 | Karma článku: 42.34 | Přečteno: 3392 | Diskuse

Ladislav Větvička

Atomove hlavice v Čechach

Vzhledem k temu, že vlada ČFR ztižila cestovani ven a zpatky, sem došel k zavěru, že je na čase navštivit domaci mista, na kere nikdy nebyl čas. A tak sem se ocitnul v pohoři Prdy, kaj se skryva tajemne misto,

19.7.2021 v 20:02 | Karma článku: 41.31 | Přečteno: 3463 | Diskuse

Ladislav Větvička

Buďte opatrni na cunilimbus

Pařak na Lenince byl taky, že by se dal krajat a posilat do Gronska jako darek Eskymakum. Staři haviři seděli na zahradce knajpy Na rožku a čuměli do blba. Tedy do mobila.

24.6.2021 v 18:55 | Karma článku: 45.02 | Přečteno: 11717 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Vladimíra Bošková

Zneužití ECDC?

"Šikovná" mapa pro cestovatele, některá data její strůjce zrazují. A české ministerstvo zahraničních věcí data interpretuje po svém. Kdopak mu radí?

29.7.2021 v 18:37 | Karma článku: 16.42 | Přečteno: 251 | Diskuse

Zdeněk Majzlík

Když zvítězí rozum, logika a lidství.

Když mne před dvěma lety má kamarádka z dětství až z dalekého Norska upozornila na případ otce a syna Šarových ze slovenské Skalice, kteří za to, že syn nasadil do otcova vinohradu 5 či 6 rostlin konopí, dostali po 10ti letech

29.7.2021 v 17:11 | Karma článku: 19.50 | Přečteno: 295 | Diskuse

Miloslav Jeřábek

Z Česka se stala banánová republika, kde žádné právo neplatí

Proč si tedy dělat starosti s nějakými každou chvíli se měnícími nařízeními nějakého trapného ministerstva... Vždyť naši politici občanům pravidelně předvádějí, že se stejně nic nemusí dodržovat.

29.7.2021 v 15:53 | Karma článku: 27.09 | Přečteno: 492 | Diskuse

Vladimíra Bošková

Náhrada újmy po očkování

V komisi při ministerstvu nebude žádný právník? Němečtí advokáti diskutují, zda se nahradí újma očkovaným nezletilým, když tuto vakcinaci stát nedoporučil.

29.7.2021 v 11:40 | Karma článku: 14.12 | Přečteno: 295 | Diskuse

Alena Křehotová

Asi začnu vymýšlet vlastní konspirační teorii na covid-19

Vedou mě k tomu jak informace sdělovacích prostředků (za včerejšek podle jednotlivých českých TV programů bylo plně naočkováno 43 - 52 % české populace, resp. bylo naočkováno 43, 45, 48 a 52 %. Tak kolik? Odkud berou ta čísla?!).

29.7.2021 v 11:26 | Karma článku: 19.09 | Přečteno: 352 | Diskuse
VIP
Počet článků 1112 Celková karma 42.91 Průměrná čtenost 10687

Osobni blog: www.ladikvetvicka.cz 

Ladislav Větvička, lašsky cyp, blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mu fajně... Pod autorským jménem Ladislav Větvička publikuje od podzimu 1991, kdy robil ve slezskych rádiích Attack, Ekol-S a Orion.

Mail: ladislav.vetvicka@centrum.cz 

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Knihy Ladislava Větvičky (možete objednat na mejlu autora nebo na E-šopě "Knihu chraň!": Ostravaci sobě, Mamulovy děti, Tajemstvi bohatych Ostravaku, Osudove setkani 1913, Některe baby su všecky stejne, Šifry Ladika Větvičky (I, II & III), Helmut, Okolo Rakusko-Uherska, Okolo Č-S aneb Kronika koronopodfucku I.

 

Najdete na iDNES.cz