Ladislav Větvička

Uřednici potrestali Polaky za povstani

13. 09. 2017 11:11:11
Prvniho srpna 1944 začalo varšavske povstani proti německym okupantum. To už je u Polaku taky zvyk. Zatimco Čech dyskutuje v hospodě a z okna pozoruje, jak se zkrvaveny Polak vraci z boja, Polak ide hlavu proti zdi.

A tak misto teho, aby chvilu počkal, než ruske jednotky z druhe strany řeky spusti utok na město, chtěl byt Polak zase prvni. Vysledkem bylo stošedesat tisic mrtvych a Varšava srovnana se zemi, bo Rus na druhe straně řeky si Polaky pěkně vychutnal.

O třiasedmdesat roku později si vyroči povstani chtěli připomenut chuligani z Legie Varšava a zrobili dost dobre choreo.

To se ovšem nelibilo uřednikum z UEFA a napařili klubu pokutu milion korun (35.000€). Tuž, po pravdě řečene, polityka do sporta nepatři, ale mohli tež dat jakusik symbolicku pokutu. Ni. Ty hovada daly rovny milion.

Jenže tym zase nasrali Polaky, že...

Synci založili sbirku a během dvou dnu vybrali přes 80% častky, Aktualni stav sbirky je tady.

video //www.youtube.com/embed/9ej8OOJvUxQ

Vybrana častka nakonec přesahla vic jak dvojnasobně pokutu od uřednickych idyjotu, vybrane bylo skoro 2 a pul miliona korun. Polaci totiž už vybirali do foroty na dalši pokutu, bo hned při dalšim utkani znazornili uředniky UEFA jako vyžrane svině...

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Bílsko - Bílá

PS: Mimochodem, pokuta za vyžranu sviňu je 50.000€ a uzavřeny stadyjon na přišti zapas...

Zvyšte článku karmu!
Autor: Ladislav Větvička | | karma: 48.62 | přečteno: 18726 ×
Facebook Twitter Google Plus

Diskuse

Vstoupit

V diskusi je 46 příspěvků.
Poslední z 11. 10. 2017, 0:15

Poslední články autora
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU iDNES.cz