Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. ledna 2023 Ingrid

Burkyny. Dalši prasarna, zakryvajici přichazejici totalitu.

17. 08. 2016 11:11:11
Ogurkova sezona vrcholi. Novinaři nemaju co psat, bo Topolanek, kery nas kdysik dobře reprezentoval u stareho Berluskonyho, kajsik zmizel. Nečasova domina už tež neni zajimava, bo ji kombajner neprokazal ani tu zatajenu kabelku.

A kudrnač Sobotka si připravuje notičky, jak slavnostně přivita staru Mrkalovu, vyčpělu polityčku s charyzmatem smutečni vrby. To už vubec nikoho nezajima, kromě všech šesti pražskych multykulturnich marxistu, keři už se těši, až budu volat "Wir šafen daz!"

A tak zatimco v Praglu vylepuju neziskovky bilbordy, na kerych ukazuju naše děcka, kere nemaju ve školach co žrat, vlada multykulturnich marxistu odsuhlasila na integraci mloku na přišti dva roky pul miliardy korun a minysterstvo pry hleda integratora, kery je bude krmit. Fuj!

Zajimave, že naše děcka nemaju co žrat, multykulturni marxisti chtěju republiku přišti rok zadlužit o dalši desitky milijard, ale na mloky je peněz vždycky dost...

A protože se bliži pravidelna, podzimni marxistycka vladni ofenziva v obřezavani dalšich a dalšich občanskych svobod... likvidaci živnostniku, vesnickych hospod a zdraženim piva počinaje... a dvanactiletym kriminalem za schvalovani atentatu na Hajdrycha a zakazu nočniho vychazani konče, je třeba spustit mlžnu clonu.

Ta mlžna clona se tentokrat jmenuje burkyny. To je taka kamuflaž, keru se zabali muslimske baby od hlavy až k patě, aby se mohly namočit. Kajsik v muslimske Francyji zakazaly takto oblečenym babam vstup do bazenu. A na pokyn se spustil celoevropsky povyk.

Jak to je pry neetycke, jak je to možne, že přikazujeme babam, co maju mět oblečene a co ni, jak omezujeme jejich svobodu, a podobne kecy. A k temu se všude objevily obrazky šťastne, spokojene muslimky, keru chlop pustil z řetazu a ona mohla svoje vnadne, hadrama obalene tělo vložit do chlorovane vody.

Ja vam cosik povim. Byl sem ve vice muslimskych zemich, než všecky pražske multykulturni marxistky dokupy. Viděl sem, jak se žije v Tatarstanu, Azerbajčanu aji v Emiratach. Neviděl sem muslimsky život tajak sluničkařky přes plot luxusniho hoteloveho rezorta. Jezdil sem stopem v Syryji, nachodil desitky kilometru pěšky po Iranu a autem s žydovsku značku jezdil po Palestyně.

Su dvě věci, kere su pro mě podstatne. Ta prvni je, že sem se všude choval podle mistnich, tedy jejich pravidel. Jehněči sem zapijal čajem, při hovoru sem hovořil s muži a nečuměl jejich robam na kozy a Koran sem četl tak, abych neurazil nasledovniky teto špičkově napsane, ideologicke knihy. Nenutim je, aby v jejich obchodach byla slivovica a Ostravar, nevyžaduju haram vepřove a nežadam po nich, aby chapali muj styl humoru a života.

Ta druha je, že chcu po každem, kdo přijede do moji země, aby se choval podle mojich pravidel. Vyhodil sem znameho Itala, kery za mnu přijel do Poruby a misto pozvani na tvargle vyžadoval pyceryju. Vyhodil sem znameho Pakistanca z Jihoafricke republiky, kery ohrňoval nos nad mojima telecima řizkama a dožadoval se halal certyfykatu. Vyhodim všecky tlamy, kere přijedu do moji země, a polezu v hadrach do bazenu, v kerem se kupu moje děcka. Když ja ve štyrycetistupňovem horku v Iranu nosim dluhe galaty, bo to je tam taky zvyk, tak nebudu čumět na to, jak mi do mojeho městskeho bazena lezu oblečene baby.

Tuž tak.

A fčil cosyk praktyckeho. Nepustil bysem je tam nejen proto, že mi v tych hadrach odnesu všecku vodu z bazena a zasvini chodby, hlavně bysem je tam nepustil z hygyjenyckych duvodu. Ty baby totiž smrdi. A to tak, že neuvěřitelně. Jestli ste kdosik byli v Rusku, anebo aspoň vite, jak smrdi v Karlsbadu Rusky, našprycovane těma nejtěžšima parfemama, tak vam možu řict, že to je nic proti temu, jak smrdi baby v muslimskych krajach. Pravděpodobně z duvodu, aby se jedna černa kuželka odlišila od druhe, tak na sebe šprycuju hektolitry těch nejsilnějšich chemickych zbrani zvanych parfem. A to vam možu řict, sudruzi, to je tedy hnus. A fčil se představte, že taka našprycovana roba se v tym pytlu převaluje před vama ve viřivce...

A jak fčil s oblibu řikaju multykulturni marksistky, svoboda konči tam, kde začina svoboda druheho. Pokud vam kdosik začne použivat svoje pravidla ve vaši zemi, je to už jen maly kusek od situace, kdy se naše roby v bikinach budu citit blbě, bo nesnesu hnusne pohledy nadržencu, keři nikdy babu bez pytla neviděli.

A pak už je jen kusek od burkyn k fejskinam... Tuž si vyberte, jestli chcete ustupovat zlu.

Ladislav Větvička, xenofob z Iranu, Tatarstanu a Syrie

PS: Přiznavam, že jednu vyhodu u burkyn vidim. Za taku plavajici kuželku se nepotahne olejova vrstva s faktorem 333, keru na sebe kypu a po sobě rozmazavaju ty naše krasavice...

Autor: Ladislav Větvička | středa 17.8.2016 11:11 | karma článku: 49.08 | přečteno: 40006x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Dalši kampaň za nama. Polityci se směju, z lidi kape krev

Mam taky divny pocit, že nam to robi schvalně. Od roku 2010 do roku 2030 su enem dva roky, kdy nebyly a nebudu jakesik hlupe volby. Prezident, parlament, senat, eurosajuz, kraje, obce a ja nevim co všecko.

26.1.2023 v 11:59 | Karma článku: 43.35 | Přečteno: 1760 |

Ladislav Větvička

Dvakrat zme si postavili do čela generala a přišly zle dny. Zrobime to po třeti?

Poprve se postavil general do čela vlady v roce 1938. Podruhe se dostal general do funkce prezidenta v roce 1968.

25.1.2023 v 19:38 | Karma článku: 44.62 | Přečteno: 2890 |

Ladislav Větvička

Pražska kavarna je tak hlupa, že je schopna si předem vyhrany zapas zas prohrat

Vim, že pojem "pražska kavarna" je taky obecny, rozplizly, přiznivcum pražske kavarny snad dneska dokonce nepřijemny. Ale my vesničti vidlaci velice dobře vnimame osoby, kere se do teto skupiny samy aktyvně hlasi.

18.1.2023 v 14:14 | Karma článku: 47.24 | Přečteno: 5839 |

Ladislav Větvička

Projev sudruha Mamuly k prezidentskym volbam a kadrove otazce

Sudružky a sudruzi, už dopředu musim k tym blbějšim poznamenať, že projev jest fiktyvni. Strana už neni. Muj přitel Mamula jest 50 roku v nebi. Kadrova polityka neegzystuje. Kadry rozhoduju vše. Nebe neni.

17.1.2023 v 15:15 | Karma článku: 46.27 | Přečteno: 4544 |

Další články z rubriky Kultura

Jaroslav Kadlec

Prago Union - Příduhned

Hodnotím hudební počiny uplynulého roku. Co zajímavého vzniklo na naší hudební scéně v roce 2022? Krátká recenze na osmé řadové album pražských Prago Union.

25.1.2023 v 20:23 | Karma článku: 3.91 | Přečteno: 108 | Diskuse

Richard Mandelík

FOK na podzim 2022

Promyšlená a pestrá práce dramaturga Martina Rudovského dělá z komorní řady FOK spolu s komorní řadou PKF to nejlepší na hudební scéně. Nutno však přiznat, že u PKF hraje významnou roli skvělá a sličná dramaturgyně Martina Sermain

24.1.2023 v 7:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 34 | Diskuse

Dita Jarošová

Hoďte na něj deku!

Rozmohl se nám tady nějaký nešvar: po duelu prezidentů se sítí rozlétla fotka, či fota televizí s polozakrytou obrazovkou tu dekou, tu flanelovou košilí. Za clonou seděl ubohý kandidát číslo dvě. Že by lidé znali hru "Němý Bobeš?"

23.1.2023 v 22:11 | Karma článku: 31.01 | Přečteno: 6031 | Diskuse

Dita Jarošová

Deep fake fakts...

Doba spěje k zásadním zvratům, v důsledku toho je boj tužší a pod povrchem bobtná. Objevují se deep fake, fakta, úplně zmanipulovaná a obrácena na hlavu. Proč k tomuto dochází? Protože populistům teče do bot. Říká se: Když nemáš

22.1.2023 v 14:04 | Karma článku: 17.68 | Přečteno: 487 | Diskuse

Pavel Král

Jak se vrátit zpátky?

Dnes jsme četli o třech stejných nebo velmi podobných otázkách. „Petře, miluješ mne? Petře, máš mě rád?“ Uvědomil jsem si, že podobná otázka zazněla, zaznívá a bude zaznívat ještě mnohokrát. Chlapi, muži, manželé ji dobře znají.

22.1.2023 v 13:00 | Karma článku: 5.65 | Přečteno: 118 | Diskuse
VIP
Počet článků 1248 Celková karma 45.64 Průměrná čtenost 10259

Mail: ladislav.vetvicka@centrum.cz

Osobni web s knižkama: www.ladikvetvicka.cz 

Kniha 15 roku blogařem 

Ladislav Větvička, porubsky baraba, blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně, Hispaňole nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mu fajně. 

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Knihy Ladislava Větvičky (možete objednat na webu autora nebo na E-šopě "Knihu chraň!": Ostravaci sobě, Mamulovy děti, Tajemstvi bohatych Ostravaku, Osudove setkani 1913, Některe baby su všecky stejne, Šifry Ladika Větvičky (I, II & III), Helmut, Okolo Rakusko-Uherska, Kronika koronopodfucku I. & II., Zrnko písku

 

Ještě jí není ani pětadvacet a už podniká. Našla díru na trhu

Ještě jako studentka textilní fakulty vymyslela moderní a ekologický způsob praní prádla, prací papírek. Když na vývoj...

Evropu čeká nemovitostní zvrat, varují experti. Hrozí potíže s financemi

Problémy s financováním exkluzivních staveb v evropských metropolích naznačují, že by Evropu mohl na realitním trhu...

Přání bank je vyslyšeno. Za předčasné splacení hypotéky si lidé připlatí

Premium Pravidla pro předčasné splacení hypotéky se změní. Banky si budou moci účtovat nejen administrativní náklady v...

Holmesová má jít do vězení, ne žít v luxusním sídle, stěžují si žalobci

Nepravomocně odsouzená podvodnice Elizabeth Holmesová má v dubnu nastoupit do vězení, aby si odpykala jedenáctiletý...

Z šestnáctileté dívky se vlivem vzácného onemocnění stala stařenka

Raizel Grace Calago z Filipín se ještě před dvěma lety účastnila soutěže krásy. Dnes ale vypadá jako padesátiletá žena...