Burkyny. Dalši prasarna, zakryvajici přichazejici totalitu.

17. 08. 2016 11:11:11
Ogurkova sezona vrcholi. Novinaři nemaju co psat, bo Topolanek, kery nas kdysik dobře reprezentoval u stareho Berluskonyho, kajsik zmizel. Nečasova domina už tež neni zajimava, bo ji kombajner neprokazal ani tu zatajenu kabelku.

A kudrnač Sobotka si připravuje notičky, jak slavnostně přivita staru Mrkalovu, vyčpělu polityčku s charyzmatem smutečni vrby. To už vubec nikoho nezajima, kromě všech šesti pražskych multykulturnich marxistu, keři už se těši, až budu volat "Wir šafen daz!"

A tak zatimco v Praglu vylepuju neziskovky bilbordy, na kerych ukazuju naše děcka, kere nemaju ve školach co žrat, vlada multykulturnich marxistu odsuhlasila na integraci mloku na přišti dva roky pul miliardy korun a minysterstvo pry hleda integratora, kery je bude krmit. Fuj!

Zajimave, že naše děcka nemaju co žrat, multykulturni marxisti chtěju republiku přišti rok zadlužit o dalši desitky milijard, ale na mloky je peněz vždycky dost...

A protože se bliži pravidelna, podzimni marxistycka vladni ofenziva v obřezavani dalšich a dalšich občanskych svobod... likvidaci živnostniku, vesnickych hospod a zdraženim piva počinaje... a dvanactiletym kriminalem za schvalovani atentatu na Hajdrycha a zakazu nočniho vychazani konče, je třeba spustit mlžnu clonu.

Ta mlžna clona se tentokrat jmenuje burkyny. To je taka kamuflaž, keru se zabali muslimske baby od hlavy až k patě, aby se mohly namočit. Kajsik v muslimske Francyji zakazaly takto oblečenym babam vstup do bazenu. A na pokyn se spustil celoevropsky povyk.

Jak to je pry neetycke, jak je to možne, že přikazujeme babam, co maju mět oblečene a co ni, jak omezujeme jejich svobodu, a podobne kecy. A k temu se všude objevily obrazky šťastne, spokojene muslimky, keru chlop pustil z řetazu a ona mohla svoje vnadne, hadrama obalene tělo vložit do chlorovane vody.

Ja vam cosik povim. Byl sem ve vice muslimskych zemich, než všecky pražske multykulturni marxistky dokupy. Viděl sem, jak se žije v Tatarstanu, Azerbajčanu aji v Emiratach. Neviděl sem muslimsky život tajak sluničkařky přes plot luxusniho hoteloveho rezorta. Jezdil sem stopem v Syryji, nachodil desitky kilometru pěšky po Iranu a autem s žydovsku značku jezdil po Palestyně.

Su dvě věci, kere su pro mě podstatne. Ta prvni je, že sem se všude choval podle mistnich, tedy jejich pravidel. Jehněči sem zapijal čajem, při hovoru sem hovořil s muži a nečuměl jejich robam na kozy a Koran sem četl tak, abych neurazil nasledovniky teto špičkově napsane, ideologicke knihy. Nenutim je, aby v jejich obchodach byla slivovica a Ostravar, nevyžaduju haram vepřove a nežadam po nich, aby chapali muj styl humoru a života.

Ta druha je, že chcu po každem, kdo přijede do moji země, aby se choval podle mojich pravidel. Vyhodil sem znameho Itala, kery za mnu přijel do Poruby a misto pozvani na tvargle vyžadoval pyceryju. Vyhodil sem znameho Pakistanca z Jihoafricke republiky, kery ohrňoval nos nad mojima telecima řizkama a dožadoval se halal certyfykatu. Vyhodim všecky tlamy, kere přijedu do moji země, a polezu v hadrach do bazenu, v kerem se kupu moje děcka. Když ja ve štyrycetistupňovem horku v Iranu nosim dluhe galaty, bo to je tam taky zvyk, tak nebudu čumět na to, jak mi do mojeho městskeho bazena lezu oblečene baby.

Tuž tak.

A fčil cosyk praktyckeho. Nepustil bysem je tam nejen proto, že mi v tych hadrach odnesu všecku vodu z bazena a zasvini chodby, hlavně bysem je tam nepustil z hygyjenyckych duvodu. Ty baby totiž smrdi. A to tak, že neuvěřitelně. Jestli ste kdosik byli v Rusku, anebo aspoň vite, jak smrdi v Karlsbadu Rusky, našprycovane těma nejtěžšima parfemama, tak vam možu řict, že to je nic proti temu, jak smrdi baby v muslimskych krajach. Pravděpodobně z duvodu, aby se jedna černa kuželka odlišila od druhe, tak na sebe šprycuju hektolitry těch nejsilnějšich chemickych zbrani zvanych parfem. A to vam možu řict, sudruzi, to je tedy hnus. A fčil se představte, že taka našprycovana roba se v tym pytlu převaluje před vama ve viřivce...

A jak fčil s oblibu řikaju multykulturni marksistky, svoboda konči tam, kde začina svoboda druheho. Pokud vam kdosik začne použivat svoje pravidla ve vaši zemi, je to už jen maly kusek od situace, kdy se naše roby v bikinach budu citit blbě, bo nesnesu hnusne pohledy nadržencu, keři nikdy babu bez pytla neviděli.

A pak už je jen kusek od burkyn k fejskinam... Tuž si vyberte, jestli chcete ustupovat zlu.

Ladislav Větvička, xenofob z Iranu, Tatarstanu a Syrie

PS: Přiznavam, že jednu vyhodu u burkyn vidim. Za taku plavajici kuželku se nepotahne olejova vrstva s faktorem 333, keru na sebe kypu a po sobě rozmazavaju ty naše krasavice...

Autor: Ladislav Větvička | středa 17.8.2016 11:11 | karma článku: 49.08 | přečteno: 39890x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Co je na tym divneho, že statni bezpečnostni služba bude vyučovat dějiny?

Kura, čeho sem se to dočkal? Kdyby mi kdosik v řijnu 89 řeknul: "Tu maš kličky a jdi na naměsti Lidovych milici zvonit", asi bych na něho čuměl jak puk. Asi bych se zeptal: "Proč? Co tym změnim?"

17.1.2019 v 11:11 | Karma článku: 48.24 | Přečteno: 11498 | Diskuse

Ladislav Větvička

Retro potraviny su propagace komunyzmu!

Tak se nam tady rozmohl taky nešvar. Někteři vyrobci si našli staru knižku s normama ČSN a začali robit vyrobky podle receptur z dob totality.

8.1.2019 v 11:11 | Karma článku: 47.92 | Přečteno: 17400 | Diskuse

Ladislav Větvička

Svatky neklidu

No tak to vidite, jak su ty přijemne věci pomijive. Měsic se prodirate narvanyma hytlermarketama, kde si mladi asi mysli, že ustředni vybor těsně před Vanocama pusti do prodeje jakesik podpulťaky, tyden se stresujete doma,

27.12.2018 v 11:11 | Karma článku: 46.49 | Přečteno: 7523 | Diskuse

Ladislav Větvička

Christmas time

Mam taky dojem, že pod vlivem masově medyjalni propagandy zapominame, že se bliži čas Vanoc, a že byzme měli trochu spočnut, rozhlidnut se kolem sebe a uznat, že nejenom my, ale aji lidi okolo nas maju plno roboty.

12.12.2018 v 13:31 | Karma článku: 46.08 | Přečteno: 8287 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Jiří Ručka

Černá kniha rocku 2018.

Další rok uběhl. A do rockového nebe odešlo opět mnoho známých i méně známých hudebních osobností jak světových, tak domácích.

19.1.2019 v 19:31 | Karma článku: 11.06 | Přečteno: 254 | Diskuse

Karel Sýkora

Japonsko – sen o naší budoucnosti?

Japonsko je císařský ostrovní stát ve východní Asii. Na západě ho Korejský průliv odděluje od pobřeží Koreje, Japonské moře ho odděluje od Severní Koreje a Ruska. Japonské ostrovy Rjúkjú z východu ohraničují Východočínské moře.

19.1.2019 v 18:53 | Karma článku: 9.51 | Přečteno: 88 |

Karel Sýkora

Zygmunt Bauman – Výhody a nevýhody svobody

Tekutá modernita je sociologický pojem, který poprvé použil polský sociolog a filozof Zygmunt Bauman k popsání soudobé společnosti a jejích změn.

19.1.2019 v 15:58 | Karma článku: 5.69 | Přečteno: 89 |

Vlasta Pechová

Vlastínové divadlo

Občas si plním sny. Především, když zjistím, že jsou splnitelné a od jejich realizace mne dělí pouze vlastní akce. Když se ten sen splní, rozvíjí se dál. Tady je příběh Vlastínového divadla!

18.1.2019 v 19:28 | Karma článku: 6.05 | Přečteno: 119 | Diskuse

Pavel Hewlit

Jak mě dokázalo vzrušit padesát vteřin

Podotýkám vzrušit duševně – ne sexuálně. Víte, netřeba hned do všeho plést erekci nebo zvlhčení intimní partií za účelem průniku. Ačkoli uznávám obé naznačené lze dosáhnout při mnohém.

18.1.2019 v 15:28 | Karma článku: 13.27 | Přečteno: 588 | Diskuse
VIP
Počet článků 876 Celková karma 47.68 Průměrná čtenost 10903

Mail: ladik.vetva@gmail.com

Lašsky cyp. Blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mi fajně...

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Najdete na iDNES.cz