Čtvrtek 28. října 2021, Den vzniku samostatného československého státu
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 28. října 2021 Státní svátek.

Rakusky podfuk? Ne, to se enem Rakušaci uči "Jak se stat cizincem ve svoji vlastni zemi."

26. 05. 2016 11:03:19
Neni tak složite stat se cizincem ve svojem vlastnim baraku. Stači přivest si dodom partnera, kery nema chuť dodržovat pravidla, kera ve vašem baraku plati. A brzo se može stat, že vaš barak přestane byt vašim barakem.

A tak je to v pořadku. Bo ať chcete nebo ni, pravo silnějšiho prostě plati. A to nemluvim vubec o nasili. Stači zneužit takzvany demogratycky system.

Demogratycky system je nejsnadněji zneužitelny system. Klema by vam mohl vypravjat legendy, jak Edovi slibil ponechat system polityckych stran, ale už mu neřekl, že do všech tych ostatnich stran dosadi svoje poskoky. Tež Adolf poctivě vyhral demogratycke volby. Jak to dopadlo, vime všeci, Zbavit se ho už nebylo možne, až to nakonec musel skoncovat sam, když mu Rusi dovezli až do Berlina učty za plyn. Ale to už je jinači přiběh.

K temu, abyste se stali cizincem ve vlastnim baraku, potřebujete jakusik nekompatybilni menšinu s jinym gzychtem, jinou barvou kože nebo jinym jazykem. Nam se to malem stalo při poslednich parlamentnich volbach prvni republiky v roce 1935, kdy všeci Česi volili demogratycky ruzne strany podle programu, problem byl v tym, že všeci Němci volili podle naroda a rasy. A tak Konrad vyhral volby s 15% hlasu, a enem diky komplikovanemu systemu nedostal pravo sestavit vladu, bo premierem se stal Agrarnik, kery sice dostal enem 14% hlasu, ale měl nakonec vice chlopu v parlamentu jak vitěz. To su čachry, co? Detaily mate tady.

Ale poďme ku dnešku. Stejny problem maju dneska Slovaci, kde všeci voli demogratycky, ale jejich Madaři voli nacyjonalně enem ty svoje. To je samozřejmě problem, kery se da vyřešit enem dvěma zpusobama. Buďto vyženete Maďary do Maďarska, anebo uzemi Maďary obyvane přenechate Maďarsku. Jine řešeni neni. My zme v Česku vyzkušali obě metody. Nejdřiv zme uzemi obyvane Němcama přenechali na zkušku Německu. Ale nechovali se k nam hezky, a tak zme to po valce zrobili tym druhym zpusobem. Co budu ovšem Slovaci robit, až se z jejich dalši menšiny stane většina, založi si CNS a vyhraju volby, to nevim. Bo Slovaci budu asi naštvani, když hned prvnim demogratyckym zakonem zdvihnu davky na desetinasobek a prodluži pracovni dobu pro zbyle pracujici na dvojnasobek.

Přestože tyto hystoricke zkušenosti ukazuju, že jakakoliv menšina, neschopna nebo neochotna přizpusobit se pravidlum, je kurevsky problem do budoucna, stejně egzystuju lidi, keři pravě tento problem podporuju. Tito lidi se jmenuju multykulturni levicovi marxysti. Zpočatku to robili zaměrně a podporovali přisun z ruznych rozvojovych zemi. Jak znamo, chudak obvykle voli zase zpětně tyto multykulturni šašky, a tak diky těmto přistěhovalcum ziskavali voliče socani v Brytanyji, Francyji a dalšich podobnych muslimskych, kdysik křesťanskych statech.

Dneska už to mnozi z nich zaměrně nerobi, bo zjistili, že byt multykulturně obohaceny na vlastnim těle neni až tak fajne, jak o tom slyšeli ve škole od multykulturně zblbnutych učitelek. Dneska to robi pro prachy. Miliardovy byznys, kery se schovava za "pomoc uprchlikum", je hnacim motorem, kery se zadře až v okamžiku, kdy se lidi konečně naserou a ty prachy jim zeberou. Jina cesta neni.

Bo jak ne, pak to dopadne tajak v tym Rakusku. Když už je system na hraně, je třeba mu trochu pomoct, kdyby naš marxistycky kandydat potřeboval hlasy. A ty hlasy dodame tzv. korespondenčnim systemem. To je nekontrolovana metoda, kdy vubec nevite, kdo a za jakych okolnosti hlasuje. Kontrola legytymnosti celeho procesu je nulova, vy nevite, v jakem stavu hlasuju starši lidi v domovech duchodcu a podobně, jak hlasuju lidi v ruznych naboženskych komunytach, nebo se za par kaček odkupi korespondenčni listky. Daji se takto ziskat navic enem tak desitky tisic hlasu, ale někdy to stači. A tak nejvic takych listku přišlo z velkych měst, kde se to ztrati, z Vidně a z oblasti, kde žiju velke přistěhovalecke komunyty. Ty maju tež pravo volit, bo jim to mistni hydra Schabatowa prosadila.

A hadejte, koho asi několikasettisicove menšiny usazene v Rakusku volily?

A pak se rano probudite, šefem vašeho města je muslim, městske rady obsazene mamelukama a prezidentem je kdosik s divnym jmenem Šahinšah Rezate Pohlaví. A furt si řikate, kdy se stala ta chyba, kdy se temu ještě dalo zabranit...

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Politruk think tanku Prasečí hodnoty

Autor: Ladislav Větvička | čtvrtek 26.5.2016 11:03 | karma článku: 48.89 | přečteno: 26293x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Koronovi mafiani žvani: data ukazují, že epidemie neočkovanych je nesmysl

Dneska se před kamery zas postavil ten panaček, kery za svoje služby bude brzy popijat Koskenkorvu a začal cosik žvatlat. To je obvykla dělostřelecka připrava předchazejici novym fašizujicim opatřenim, psal o tym už stary Josef.

26.10.2021 v 13:13 | Karma článku: 45.44 | Přečteno: 5761 | Diskuse

Ladislav Větvička

Štvrta vlna fašizace je tady

Tajak zme popisovali v kronyce koronopodfucku, pokud se lidi nepostavi proti šikaně, vladce bude pokračovat a jeho arogance přeroste ve fašizaci. A pokud nebude odpor proti fašizaci, přijde teror a koncentraky.

25.10.2021 v 11:11 | Karma článku: 45.05 | Přečteno: 4730 | Diskuse

Ladislav Větvička

Nudite se? Nekupujte myvala a valte do Doněcke oblasti, než nas zas zavřu...

Tuž zopakujme zakladni fakta. Letenka z letišťa Ostrava-Katowice do Zaporoži stoji 400,-Kč. Vlak z Užhoroda do Oděsy stoji 300,-Kč. Jak se dostanete do Užhoroda, nebo na OV-Katowice, je už na vas.

18.10.2021 v 11:11 | Karma článku: 43.73 | Přečteno: 3963 | Diskuse

Ladislav Větvička

Drang nach Osten

Duvodem, čemu tahnut na Vychod a čas od času se tam porozhlidnut, samozřejmě neni potřeba svezt se vlakem ze sedumdesatych roku nebo projet se maršrutku po rozbitych cestach. Po tem može tužit možna tak masochista.

14.10.2021 v 13:13 | Karma článku: 44.35 | Přečteno: 4991 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Tomas Hajek

Fašistický převrat na Slovensku

Nesouhlas s vládou i opozice budou trestné. Stimulovaná kreace ministrů budí psychidelický dojem. Bývalý víceprezidenr Pfizeru varuje před zločinem proti lidskosti, ale prozatím jenom nedostaneme oběd.

28.10.2021 v 20:09 | Karma článku: 10.12 | Přečteno: 142 | Diskuse

Jiří A. Novotný

Vítězná, sváteční a současná.

A je to tu, i přes vítězné volby. Politici jsou prostě ho.lo.ta. Pár dní po volbách, a už nás nepotřebují.

28.10.2021 v 17:22 | Karma článku: 7.83 | Přečteno: 153 | Diskuse

Karel Ábelovský

Kdo jsou lidé, na které tu "kdekdo" kydá špínu (IV.část - Markéta Pekarová - Adamová)

... a to asi jen proto, že je voličem Zemana, Babiše a ANO, případně SPD a podléhá populistické a lživé kampani svých favoritů, kteří jim klidně slíbí jak možné, tak i nemožné. Vědí vůbec něco o lidech, které pomlouvají a uráží?

28.10.2021 v 12:29 | Karma článku: 15.02 | Přečteno: 472 | Diskuse

Vladimír Zeman

To jsme opravdu takové ovce, že si necháme všechno líbit?

Moc fandím dnešnímu Maďarsku a Polsku, že jsou schopni na vládní úrovni kritizovat jednání bruselské byrokracie. Bohužel ztratily mocného spojence, totiž nás. Babiš dokázal velmi střízlivě a kriticky hodnotit jednání bruselských

28.10.2021 v 11:19 | Karma článku: 33.07 | Přečteno: 630 | Diskuse

Karel Ábelovský

Jsme po volbách (aneb co mi uniklo). Vám taky?

... byla rozpuštěna sněmovna, a je tedy celkem logické a jasné, že nyní je na tahu prezident země, který by měl pověřit vítěze voleb, respektive toho, kdo má skutečně šanci sestavit funkční vládu, tedy někoho z koalice Spolu

28.10.2021 v 10:57 | Karma článku: 15.01 | Přečteno: 269 | Diskuse
VIP
Počet článků 1131 Celková karma 45.40 Průměrná čtenost 10648

Osobni blog: www.ladikvetvicka.cz 

Ladislav Větvička, lašsky cyp, blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mu fajně... Pod autorským jménem Ladislav Větvička publikuje od podzimu 1991, kdy robil ve slezskych rádiích Attack, Ekol-S a Orion.

Mail: ladislav.vetvicka@centrum.cz 

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Knihy Ladislava Větvičky (možete objednat na mejlu autora nebo na E-šopě "Knihu chraň!": Ostravaci sobě, Mamulovy děti, Tajemstvi bohatych Ostravaku, Osudove setkani 1913, Některe baby su všecky stejne, Šifry Ladika Větvičky (I, II & III), Helmut, Okolo Rakusko-Uherska, Okolo Č-S aneb Kronika koronopodfucku I.

 

Najdete na iDNES.cz