Čtvrtek 28. října 2021, Den vzniku samostatného československého státu
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 28. října 2021 Státní svátek.

Chlop s koženu bundu prošel. Vše je křišťalově čiste a zodpovědny je Putin.

25. 02. 2016 11:11:11
Vždyť to bylo jasne od sameho počatku. Lidi, myslete! Čemu by chrabry policajt robil take medyjalni představeni? Komu by to prospělo? Tuž enem štvave propagandě.

Putinovi pacholci to všecko narafičili a Putin sam si to fčil pušťa furt dokola, nemože se nabažit ruskych matrjošek ve vykladnich skřiňach pražskych šopu, přikusuje k temu kysele ogurky, zasypava kavijarem, zaleva vodku a společně s Asadem se bohatyrsky směju jak cyp.

Byl to totiž pravě Putin, keremu se nehodilo, aby se v evropskych televizach mluvilo o desetitisicovych mirumilovnych demonstracich proti zkaze Evropy, a proto tajak kdysik jeho KGB kamoši zorganyzovali Zifčaka, tak on fčil zorganyzoval hrstku štvavych Slavistu, keři zrobili štyrminutovy humbuk. Ale hrdinny muž v kožene bundě, kereho nikdo neznal, pak znal, kery nikdy nerobil u policajtu, ale jak už to bylo jasne aji malemu děckovi, tak přiznal, že od mala si přal byt policajtem nebo zlodějem a jedno z teho vyšlo, tak tento hrdinny kapitan Klos prohlednul lečku zleho Rusa, vlastnim tělem se vrhnul do jamy lvove a otcovskym proslovem přinutil rusku bojuvku ke zbabělemu ustupu. Tuž enem se podivejte, jak ho všeci posluchaju a jak su vyhukani, když jim řika, že už jim nikdy nekupi permice do kotla.

Ta řeč těla je jasna. Vypada to, jak kdyby podřizeni posluchali šefa, jak kdyby čekali na rady režižera, ale nebylo to tak. To prostě sluničkař v palestynskem šatku si zrobil taky respekt, že po jeho slovach zbaběla skupinka Slavistu vyčkala na přichod kamer, odhodili rohožku, ohebnu tyčku, špulku od izolepy, jednu žulovu kostku (keru jiny chrobry policista zachytil a zneškodnil) a zbaběle zdrhli na metro.

Po cestě se sundali ty masky z pyska, čimž se demaskovali, jini hrdinni policisti sedici u kamer s gzychtovym softwerem jich 19 okamžitě identyfikovali a připad by mohl byt u konca.

Ale představte si to. Zrovna měli policajti tolik roboty, bo bylo třa davat botičky a psat lidem vyrozuměni o tym, že jejich připady se odkladaju a pachatel nebyl zjištěny, že ani za tři tydně ještě nebyl čas ty ruske Slavisty vyslechnut a obvinit, zkasirovat, bo mět masky přes pysk se u nas nesmi a hazat žulove kocky na policajty se tež nema.

A tak misto teho, aby ještě ten den ty teroristy zatkli, tak Putin rozhodnul, že to ještě neni ono. A tak uplně jini slavistyčti synci v uplně jinych maskach napadli jakesik nelegalně legalni centrum, kaj se schazali hodni a mirumilovni vitači mloku, kerym za par dnu konči najemni smluva, roztřiskali jim vyklady, vypalili ve vnitřku všecko molotovem, termitem a agentem orinč z kereho se později vyklubala vitmanska pyrotechnyka z tržnice Sapa. V tu dobu už ale byly všecky zpravodajstvi plne zprav o nasilnych demonstracich na Hradčanskem naměsti, kde se hazaly molotovy, za kere je zodpovědny ten Zeman. Zase to temu Putinovi vyšlo.

A jak na potvoru navečer už nefungovaly ty kamery ani ten gzychtovy softwer, bo zrovna v tu dobu majkrosoft robil automatycky apdejt systemu, a tak k žadne identyfikaci žhařu nedošlo a už nikdy nedojde, bo ukoluv je moc, sudruzi, botiček a radarovych aut malo a chybi nam přislušnici.

A tak sem rad, že česke medyja su objektyvni, o všem nezavisle informuju a su na naši straně. Nejsem rad, že se u nas nezatyka za napadeni demonstrantu, ale sem rad, že se zatim nezatyka za dětsku čepičku s bravkem. Škoda, že se o tym nedozvite. Jak řikal stary Štefan: "Cenzura je rodna segra každe dyktatury."

K videu z medyjalniho představeni z Thunovky, kdy hrdinny kriminalista silu slova zastavil hordu nabuchanych fašistu, se nema cenu vracat, všeci vime, že to je hrdina a všeci se divime, že ještě neni na čelnych strankach všech multykulturnich novin. Možete si přečitat komentař děvuchy, kera byla na mistě, ale to je enem jeji subjektyvni nazor.

A ja si zas myslim že když Minster vnitřku řekne, že to nahrane nebylo, tak to prostě nahrane nebylo. Policajt by už z princypu nerobil nic, co je protipravni.

Tuž nic kluci, nezavisle vyšetřovani skončilo, minyster aji premier přežili, zly Putin byl odhaleny a buducnost je nadmiru vytečna. Tak pojďme, ideme trenovat, bo šef řikal, že to ještě mělo jakesik muchy....

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, DAMU

Autor: Ladislav Větvička | čtvrtek 25.2.2016 11:11 | karma článku: 48.14 | přečteno: 20492x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Koronovi mafiani žvani: data ukazují, že epidemie neočkovanych je nesmysl

Dneska se před kamery zas postavil ten panaček, kery za svoje služby bude brzy popijat Koskenkorvu a začal cosik žvatlat. To je obvykla dělostřelecka připrava předchazejici novym fašizujicim opatřenim, psal o tym už stary Josef.

26.10.2021 v 13:13 | Karma článku: 45.48 | Přečteno: 5843 | Diskuse

Ladislav Větvička

Štvrta vlna fašizace je tady

Tajak zme popisovali v kronyce koronopodfucku, pokud se lidi nepostavi proti šikaně, vladce bude pokračovat a jeho arogance přeroste ve fašizaci. A pokud nebude odpor proti fašizaci, přijde teror a koncentraky.

25.10.2021 v 11:11 | Karma článku: 45.09 | Přečteno: 4782 | Diskuse

Ladislav Větvička

Nudite se? Nekupujte myvala a valte do Doněcke oblasti, než nas zas zavřu...

Tuž zopakujme zakladni fakta. Letenka z letišťa Ostrava-Katowice do Zaporoži stoji 400,-Kč. Vlak z Užhoroda do Oděsy stoji 300,-Kč. Jak se dostanete do Užhoroda, nebo na OV-Katowice, je už na vas.

18.10.2021 v 11:11 | Karma článku: 43.74 | Přečteno: 3968 | Diskuse

Ladislav Větvička

Drang nach Osten

Duvodem, čemu tahnut na Vychod a čas od času se tam porozhlidnut, samozřejmě neni potřeba svezt se vlakem ze sedumdesatych roku nebo projet se maršrutku po rozbitych cestach. Po tem može tužit možna tak masochista.

14.10.2021 v 13:13 | Karma článku: 44.36 | Přečteno: 4996 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Tomas Hajek

Fašistický převrat na Slovensku

Nesouhlas s vládou i opozice budou trestné. Stimulovaná kreace ministrů budí psychidelický dojem. Bývalý víceprezidenr Pfizeru varuje před zločinem proti lidskosti, ale prozatím jenom nedostaneme oběd.

28.10.2021 v 20:09 | Karma článku: 16.04 | Přečteno: 277 | Diskuse

Jiří A. Novotný

Vítězná, sváteční a současná.

A je to tu, i přes vítězné volby. Politici jsou prostě ho.lo.ta. Pár dní po volbách, a už nás nepotřebují.

28.10.2021 v 17:22 | Karma článku: 9.36 | Přečteno: 173 | Diskuse

Karel Ábelovský

Kdo jsou lidé, na které tu "kdekdo" kydá špínu (IV.část - Markéta Pekarová - Adamová)

... a to asi jen proto, že je voličem Zemana, Babiše a ANO, případně SPD a podléhá populistické a lživé kampani svých favoritů, kteří jim klidně slíbí jak možné, tak i nemožné. Vědí vůbec něco o lidech, které pomlouvají a uráží?

28.10.2021 v 12:29 | Karma článku: 15.34 | Přečteno: 525 | Diskuse

Vladimír Zeman

To jsme opravdu takové ovce, že si necháme všechno líbit?

Moc fandím dnešnímu Maďarsku a Polsku, že jsou schopni na vládní úrovni kritizovat jednání bruselské byrokracie. Bohužel ztratily mocného spojence, totiž nás. Babiš dokázal velmi střízlivě a kriticky hodnotit jednání bruselských

28.10.2021 v 11:19 | Karma článku: 33.79 | Přečteno: 688 | Diskuse

Karel Ábelovský

Jsme po volbách (aneb co mi uniklo). Vám taky?

... byla rozpuštěna sněmovna, a je tedy celkem logické a jasné, že nyní je na tahu prezident země, který by měl pověřit vítěze voleb, respektive toho, kdo má skutečně šanci sestavit funkční vládu, tedy někoho z koalice Spolu

28.10.2021 v 10:57 | Karma článku: 15.35 | Přečteno: 286 | Diskuse
VIP
Počet článků 1131 Celková karma 45.41 Průměrná čtenost 10648

Osobni blog: www.ladikvetvicka.cz 

Ladislav Větvička, lašsky cyp, blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mu fajně... Pod autorským jménem Ladislav Větvička publikuje od podzimu 1991, kdy robil ve slezskych rádiích Attack, Ekol-S a Orion.

Mail: ladislav.vetvicka@centrum.cz 

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Knihy Ladislava Větvičky (možete objednat na mejlu autora nebo na E-šopě "Knihu chraň!": Ostravaci sobě, Mamulovy děti, Tajemstvi bohatych Ostravaku, Osudove setkani 1913, Některe baby su všecky stejne, Šifry Ladika Větvičky (I, II & III), Helmut, Okolo Rakusko-Uherska, Okolo Č-S aneb Kronika koronopodfucku I.

 

Najdete na iDNES.cz