Pátek 30. července 2021, svátek má Bořivoj
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 30. července 2021 Bořivoj

Chlop s koženu bundu prošel. Vše je křišťalově čiste a zodpovědny je Putin.

25. 02. 2016 11:11:11
Vždyť to bylo jasne od sameho počatku. Lidi, myslete! Čemu by chrabry policajt robil take medyjalni představeni? Komu by to prospělo? Tuž enem štvave propagandě.

Putinovi pacholci to všecko narafičili a Putin sam si to fčil pušťa furt dokola, nemože se nabažit ruskych matrjošek ve vykladnich skřiňach pražskych šopu, přikusuje k temu kysele ogurky, zasypava kavijarem, zaleva vodku a společně s Asadem se bohatyrsky směju jak cyp.

Byl to totiž pravě Putin, keremu se nehodilo, aby se v evropskych televizach mluvilo o desetitisicovych mirumilovnych demonstracich proti zkaze Evropy, a proto tajak kdysik jeho KGB kamoši zorganyzovali Zifčaka, tak on fčil zorganyzoval hrstku štvavych Slavistu, keři zrobili štyrminutovy humbuk. Ale hrdinny muž v kožene bundě, kereho nikdo neznal, pak znal, kery nikdy nerobil u policajtu, ale jak už to bylo jasne aji malemu děckovi, tak přiznal, že od mala si přal byt policajtem nebo zlodějem a jedno z teho vyšlo, tak tento hrdinny kapitan Klos prohlednul lečku zleho Rusa, vlastnim tělem se vrhnul do jamy lvove a otcovskym proslovem přinutil rusku bojuvku ke zbabělemu ustupu. Tuž enem se podivejte, jak ho všeci posluchaju a jak su vyhukani, když jim řika, že už jim nikdy nekupi permice do kotla.

Ta řeč těla je jasna. Vypada to, jak kdyby podřizeni posluchali šefa, jak kdyby čekali na rady režižera, ale nebylo to tak. To prostě sluničkař v palestynskem šatku si zrobil taky respekt, že po jeho slovach zbaběla skupinka Slavistu vyčkala na přichod kamer, odhodili rohožku, ohebnu tyčku, špulku od izolepy, jednu žulovu kostku (keru jiny chrobry policista zachytil a zneškodnil) a zbaběle zdrhli na metro.

Po cestě se sundali ty masky z pyska, čimž se demaskovali, jini hrdinni policisti sedici u kamer s gzychtovym softwerem jich 19 okamžitě identyfikovali a připad by mohl byt u konca.

Ale představte si to. Zrovna měli policajti tolik roboty, bo bylo třa davat botičky a psat lidem vyrozuměni o tym, že jejich připady se odkladaju a pachatel nebyl zjištěny, že ani za tři tydně ještě nebyl čas ty ruske Slavisty vyslechnut a obvinit, zkasirovat, bo mět masky přes pysk se u nas nesmi a hazat žulove kocky na policajty se tež nema.

A tak misto teho, aby ještě ten den ty teroristy zatkli, tak Putin rozhodnul, že to ještě neni ono. A tak uplně jini slavistyčti synci v uplně jinych maskach napadli jakesik nelegalně legalni centrum, kaj se schazali hodni a mirumilovni vitači mloku, kerym za par dnu konči najemni smluva, roztřiskali jim vyklady, vypalili ve vnitřku všecko molotovem, termitem a agentem orinč z kereho se později vyklubala vitmanska pyrotechnyka z tržnice Sapa. V tu dobu už ale byly všecky zpravodajstvi plne zprav o nasilnych demonstracich na Hradčanskem naměsti, kde se hazaly molotovy, za kere je zodpovědny ten Zeman. Zase to temu Putinovi vyšlo.

A jak na potvoru navečer už nefungovaly ty kamery ani ten gzychtovy softwer, bo zrovna v tu dobu majkrosoft robil automatycky apdejt systemu, a tak k žadne identyfikaci žhařu nedošlo a už nikdy nedojde, bo ukoluv je moc, sudruzi, botiček a radarovych aut malo a chybi nam přislušnici.

A tak sem rad, že česke medyja su objektyvni, o všem nezavisle informuju a su na naši straně. Nejsem rad, že se u nas nezatyka za napadeni demonstrantu, ale sem rad, že se zatim nezatyka za dětsku čepičku s bravkem. Škoda, že se o tym nedozvite. Jak řikal stary Štefan: "Cenzura je rodna segra každe dyktatury."

K videu z medyjalniho představeni z Thunovky, kdy hrdinny kriminalista silu slova zastavil hordu nabuchanych fašistu, se nema cenu vracat, všeci vime, že to je hrdina a všeci se divime, že ještě neni na čelnych strankach všech multykulturnich novin. Možete si přečitat komentař děvuchy, kera byla na mistě, ale to je enem jeji subjektyvni nazor.

A ja si zas myslim že když Minster vnitřku řekne, že to nahrane nebylo, tak to prostě nahrane nebylo. Policajt by už z princypu nerobil nic, co je protipravni.

Tuž nic kluci, nezavisle vyšetřovani skončilo, minyster aji premier přežili, zly Putin byl odhaleny a buducnost je nadmiru vytečna. Tak pojďme, ideme trenovat, bo šef řikal, že to ještě mělo jakesik muchy....

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, DAMU

Autor: Ladislav Větvička | čtvrtek 25.2.2016 11:11 | karma článku: 48.14 | přečteno: 20488x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Kaj nechodi polityci, tam korona neni

Typnul bych si, že do konca letošniho letniho nadechnuti zbyva tak měsic. Už aji synci v Kompasu se sazaju, jestli to polityci začnu zavirat na 20.srpna, nebo vyroči vstupu okupačnich vojsk budeme moct ještě oslavit společně,

27.7.2021 v 11:55 | Karma článku: 42.04 | Přečteno: 3221 | Diskuse

Ladislav Větvička

Podkarpatská Rus pořád odolává vakcinomaniakům

Dnešni korono-hysteryci nam dali krasnu přiležitost zaměřit se na poznavani zemi ČFR, jak ste mohli vidět v minulem blogu. Do atomoveho bunkra v Prdach bych se asi jen tak nedostal, přece jenom to je od nas šest hodin.

22.7.2021 v 14:14 | Karma článku: 42.34 | Přečteno: 3392 | Diskuse

Ladislav Větvička

Atomove hlavice v Čechach

Vzhledem k temu, že vlada ČFR ztižila cestovani ven a zpatky, sem došel k zavěru, že je na čase navštivit domaci mista, na kere nikdy nebyl čas. A tak sem se ocitnul v pohoři Prdy, kaj se skryva tajemne misto,

19.7.2021 v 20:02 | Karma článku: 41.31 | Přečteno: 3463 | Diskuse

Ladislav Větvička

Buďte opatrni na cunilimbus

Pařak na Lenince byl taky, že by se dal krajat a posilat do Gronska jako darek Eskymakum. Staři haviři seděli na zahradce knajpy Na rožku a čuměli do blba. Tedy do mobila.

24.6.2021 v 18:55 | Karma článku: 45.02 | Přečteno: 11717 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Karel Trčálek

O Řecku a Konstantinopoli, Izraeli a Jeruzalémě

Konstantinopol je sice řecká, ale protože si ji Řekové nedobyli zpět, zůstává formálně turecká, na rozdíl od Jeruzaléma, který nemůže nepatřit Židům

29.7.2021 v 18:07 | Karma článku: 10.91 | Přečteno: 163 | Diskuse

Vilém Barák

Nepřechylování, další krok ke konci světa?

Prudká reakce části veřejnosti na svobodu nepřechylovat ženská jména ukazuje, jak silný je český jazykový imperialismus. Ten po roce 1918 a 1945 vyvřel v přejmenovávání měst, obcí, náměstí, prostě všech místopisných názvů.

29.7.2021 v 17:01 | Karma článku: 12.25 | Přečteno: 332 | Diskuse

Lubomír Stejskal

O Konstantinopoli a Řecku, Jeruzalému a Izraeli

Při obhajobě historického práva Židů (Judejců, Izraelců) na Jeruzalém jako jejich právoplatné duchovní a politické metropole poukazují někteří oponenti na příklad Istanbulu (Cařihradu, Konstantinopole).

29.7.2021 v 13:35 | Karma článku: 15.93 | Přečteno: 245 | Diskuse

Zdeněk Koudelka

Žaloba Václava Klause na Ministerstvo zdravotnictví. Nezákonná opatření nelze vynucovat

Prezident Václav Klaus podal 28. 7. 2021 prostřednictvím advokáta Zdeňka Koudelky žalobu Městskému soudu v Praze proti rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví, kterým mu byla udělena pokuta.

29.7.2021 v 10:05 | Karma článku: 33.79 | Přečteno: 963 | Diskuse

Jan Bartoň

Pozitivní Perušič je negativní?

Olympijské hry doprovázené každodenním testováním sportovců mají pro Česko zajímavý vedlejší průběh. I přes pozitivní test na covid může plážový volejbalista Perušič hrát!

29.7.2021 v 9:00 | Karma článku: 28.96 | Přečteno: 634 | Diskuse
VIP
Počet článků 1112 Celková karma 42.91 Průměrná čtenost 10687

Osobni blog: www.ladikvetvicka.cz 

Ladislav Větvička, lašsky cyp, blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mu fajně... Pod autorským jménem Ladislav Větvička publikuje od podzimu 1991, kdy robil ve slezskych rádiích Attack, Ekol-S a Orion.

Mail: ladislav.vetvicka@centrum.cz 

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Knihy Ladislava Větvičky (možete objednat na mejlu autora nebo na E-šopě "Knihu chraň!": Ostravaci sobě, Mamulovy děti, Tajemstvi bohatych Ostravaku, Osudove setkani 1913, Některe baby su všecky stejne, Šifry Ladika Větvičky (I, II & III), Helmut, Okolo Rakusko-Uherska, Okolo Č-S aneb Kronika koronopodfucku I.

 

Najdete na iDNES.cz