Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Chlop s koženu bundu prošel. Vše je křišťalově čiste a zodpovědny je Putin.

25. 02. 2016 11:11:11
Vždyť to bylo jasne od sameho počatku. Lidi, myslete! Čemu by chrabry policajt robil take medyjalni představeni? Komu by to prospělo? Tuž enem štvave propagandě.

Putinovi pacholci to všecko narafičili a Putin sam si to fčil pušťa furt dokola, nemože se nabažit ruskych matrjošek ve vykladnich skřiňach pražskych šopu, přikusuje k temu kysele ogurky, zasypava kavijarem, zaleva vodku a společně s Asadem se bohatyrsky směju jak cyp.

Byl to totiž pravě Putin, keremu se nehodilo, aby se v evropskych televizach mluvilo o desetitisicovych mirumilovnych demonstracich proti zkaze Evropy, a proto tajak kdysik jeho KGB kamoši zorganyzovali Zifčaka, tak on fčil zorganyzoval hrstku štvavych Slavistu, keři zrobili štyrminutovy humbuk. Ale hrdinny muž v kožene bundě, kereho nikdo neznal, pak znal, kery nikdy nerobil u policajtu, ale jak už to bylo jasne aji malemu děckovi, tak přiznal, že od mala si přal byt policajtem nebo zlodějem a jedno z teho vyšlo, tak tento hrdinny kapitan Klos prohlednul lečku zleho Rusa, vlastnim tělem se vrhnul do jamy lvove a otcovskym proslovem přinutil rusku bojuvku ke zbabělemu ustupu. Tuž enem se podivejte, jak ho všeci posluchaju a jak su vyhukani, když jim řika, že už jim nikdy nekupi permice do kotla.

Ta řeč těla je jasna. Vypada to, jak kdyby podřizeni posluchali šefa, jak kdyby čekali na rady režižera, ale nebylo to tak. To prostě sluničkař v palestynskem šatku si zrobil taky respekt, že po jeho slovach zbaběla skupinka Slavistu vyčkala na přichod kamer, odhodili rohožku, ohebnu tyčku, špulku od izolepy, jednu žulovu kostku (keru jiny chrobry policista zachytil a zneškodnil) a zbaběle zdrhli na metro.

Po cestě se sundali ty masky z pyska, čimž se demaskovali, jini hrdinni policisti sedici u kamer s gzychtovym softwerem jich 19 okamžitě identyfikovali a připad by mohl byt u konca.

Ale představte si to. Zrovna měli policajti tolik roboty, bo bylo třa davat botičky a psat lidem vyrozuměni o tym, že jejich připady se odkladaju a pachatel nebyl zjištěny, že ani za tři tydně ještě nebyl čas ty ruske Slavisty vyslechnut a obvinit, zkasirovat, bo mět masky přes pysk se u nas nesmi a hazat žulove kocky na policajty se tež nema.

A tak misto teho, aby ještě ten den ty teroristy zatkli, tak Putin rozhodnul, že to ještě neni ono. A tak uplně jini slavistyčti synci v uplně jinych maskach napadli jakesik nelegalně legalni centrum, kaj se schazali hodni a mirumilovni vitači mloku, kerym za par dnu konči najemni smluva, roztřiskali jim vyklady, vypalili ve vnitřku všecko molotovem, termitem a agentem orinč z kereho se později vyklubala vitmanska pyrotechnyka z tržnice Sapa. V tu dobu už ale byly všecky zpravodajstvi plne zprav o nasilnych demonstracich na Hradčanskem naměsti, kde se hazaly molotovy, za kere je zodpovědny ten Zeman. Zase to temu Putinovi vyšlo.

A jak na potvoru navečer už nefungovaly ty kamery ani ten gzychtovy softwer, bo zrovna v tu dobu majkrosoft robil automatycky apdejt systemu, a tak k žadne identyfikaci žhařu nedošlo a už nikdy nedojde, bo ukoluv je moc, sudruzi, botiček a radarovych aut malo a chybi nam přislušnici.

A tak sem rad, že česke medyja su objektyvni, o všem nezavisle informuju a su na naši straně. Nejsem rad, že se u nas nezatyka za napadeni demonstrantu, ale sem rad, že se zatim nezatyka za dětsku čepičku s bravkem. Škoda, že se o tym nedozvite. Jak řikal stary Štefan: "Cenzura je rodna segra každe dyktatury."

K videu z medyjalniho představeni z Thunovky, kdy hrdinny kriminalista silu slova zastavil hordu nabuchanych fašistu, se nema cenu vracat, všeci vime, že to je hrdina a všeci se divime, že ještě neni na čelnych strankach všech multykulturnich novin. Možete si přečitat komentař děvuchy, kera byla na mistě, ale to je enem jeji subjektyvni nazor.

A ja si zas myslim že když Minster vnitřku řekne, že to nahrane nebylo, tak to prostě nahrane nebylo. Policajt by už z princypu nerobil nic, co je protipravni.

Tuž nic kluci, nezavisle vyšetřovani skončilo, minyster aji premier přežili, zly Putin byl odhaleny a buducnost je nadmiru vytečna. Tak pojďme, ideme trenovat, bo šef řikal, že to ještě mělo jakesik muchy....

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, DAMU

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Ladislav Větvička | čtvrtek 25.2.2016 11:11 | karma článku: 48.14 | přečteno: 20489x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Osobnost Moravy a jine ankety s chlebičkama aji bez

Mam rad ankety. Hlavně jak dostanu jakusik medajlu. Nebo aspoň chlebičky či podobně hodnotnu cenu. Nechapu sice, čemu se třeba anketa Blogař roka 2020 robi v řijnu 21, ale nepatram po tym. Duležite je byt na bedně a na tytulce,

23.9.2021 v 11:33 | Karma článku: 40.87 | Přečteno: 2010 | Diskuse

Ladislav Větvička

Krach dnu NATO v Ostravě

Na vojenskem letišťu O-Mošnov proběhla režimem protěžovana akce Dny NATO. Jak řikaju moji židovšti kamoši, je to tak trochu chucpe, robit přehlidku par dnu pote, co NATO utrpělo slavny vyprask v Kabulu.

20.9.2021 v 11:11 | Karma článku: 46.21 | Přečteno: 8317 | Diskuse

Ladislav Větvička

Dezinformačni šaškarna k 11. zaři 01 pokračuje

Statni medyjalni propaganda tvrdi, že před dvaceti rokama se dvě letadla trefila do dvuch baraku a tři z těchto baraku spadly. Bylo by to srandovni, kdyby za tym nebyly miliony mrtvych.

10.9.2021 v 15:15 | Karma článku: 45.94 | Přečteno: 7419 | Diskuse

Ladislav Větvička

U Kabula se bojuje za Prahu

Odejit by dokazal jen srab. To prohlasil vrchni velitel česke okupačni armady přesně před třema rokama, v srpnu 2018. Tuž nevim, nejsem si jisty, ale žaden velitel by neměl takto hovořit o svojich jednotkach, byť okupačnich.

7.9.2021 v 13:13 | Karma článku: 45.26 | Přečteno: 4432 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Zdeněk Koudelka

Rozhovor o České televizi

Rozhovor o České televizi a jejím nahrazením zemským veřejnoprávním vysíláním. Parlamentní listy 24. 9. 2021.

24.9.2021 v 10:24 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 45 | Diskuse

Vladislav Svoboda

Edvard Beneš - smlouva se SSSR

Nic tak nebudí emoce jako smlouva o přátelství, vzájemné pomoci a poválečné spolupráci mezi Československem a Svazem sovětských socialistických republik z 13.prosince 1943.

24.9.2021 v 8:05 | Karma článku: 13.17 | Přečteno: 259 | Diskuse

Tomáš Flaška

Vývojové stupně hnutí ANO

Personální politika je něco, v co každá firma musí vkládat hodně. Špatně to ale chodí, pokud ve firmě nefungují standardní mechanismy práce, ale vše řídí Deus ex Machina.

24.9.2021 v 7:10 | Karma článku: 36.22 | Přečteno: 1753 | Diskuse

Vilém Barák

Afganistán, válka na „slepo“

Po 20 letech války v Afganistánu o něm zhola nic neví nejen západní veřejnost, ale ani armády a vládní složky. Příčinou odchodu je neschopnosti Západu, včetně Česka, nikoliv však vojenská, ale na poli poznání.

23.9.2021 v 17:09 | Karma článku: 15.76 | Přečteno: 261 |

Martin Braun

Jestliže má Okamura pravdu, něco není v pořádku

Ukázalo se ve volební debatě na TV Prima. Přestože je mi "rozkoš" volit v Česku upřena, předvolební boj sleduji se zájmem, místy pobavením, občas pak s bolestí kolem žaludku.

23.9.2021 v 16:29 | Karma článku: 23.20 | Přečteno: 1425 | Diskuse
VIP
Počet článků 1120 Celková karma 44.59 Průměrná čtenost 10666

Osobni blog: www.ladikvetvicka.cz 

Ladislav Větvička, lašsky cyp, blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mu fajně... Pod autorským jménem Ladislav Větvička publikuje od podzimu 1991, kdy robil ve slezskych rádiích Attack, Ekol-S a Orion.

Mail: ladislav.vetvicka@centrum.cz 

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Knihy Ladislava Větvičky (možete objednat na mejlu autora nebo na E-šopě "Knihu chraň!": Ostravaci sobě, Mamulovy děti, Tajemstvi bohatych Ostravaku, Osudove setkani 1913, Některe baby su všecky stejne, Šifry Ladika Větvičky (I, II & III), Helmut, Okolo Rakusko-Uherska, Okolo Č-S aneb Kronika koronopodfucku I.

 

Najdete na iDNES.cz