Za všecky multykulturni problemy světa može ...

19. 08. 2015 11:55:00
Jak by bylo na světě fajně, kdyby si lidi hleděli svojeho polička a nelezli přes ploty na to susedove. Kdyby se lidi starali o svoje, bylo by na světě fajně. A za všecko špatne vlastně može logistyka.

Kdyby Ameryčani, Žabožruti a Anglani neměli letadla, nemohli by se srat do mirumilovnych zemi jako byl Kaddafistan, Asadstan nebo Husajnystan. A lidi by tam v klidu žili, opozični nazory by neegzystovaly, bo samotni opozičnici by žili spokojeně, pokud by neumřeli. A na světě by byl mir a nikdo by nemusel zdrhat přes moře do mojeho rodneho Kocurkova.

Kdyby stary Benz nevymyslel benzin a stary Diesel nevymyslel naftu, pak by ani Ford nevymyslel Fordku a tym padem by nebyla ani druha světova. Bo Hytler by sice mohl u Tamilskych tygru objednat tanky, ale bez nafty by je musel tlačit. Anebo by jeho vojaci museli jit pěšky. A na to je německy vojak lenivy jak cyp. To musim vědět, bo sem na cvičeni Štit 1972 potkal tři německe vojaky. Byli lenivi dojit aji pro ajntopf.

Kdyby lidi nezotročili koně, nebylo by ani žadnych valek ve středověku ani dřiv. Napoleon by byl lokalni cisařiček, Hannybal by byl bez slonu tež v dupě a muslimšti Arabi by bez dromedaru tež nezotročili svět, bo by se nedostali pěšky přes poušť. Logistyka prostě znasobuje konflikty.

Bez lodi by Afričani byli v Africe, bo by je nikdo neodvažal na otrocku robotu do Ameryky. A v Ameryce by furt žili Apači, nejvyšši budovou by bylo tee-pee a do teho by se nikdo nemohl trefovat letadlama, bo enem cyp by podnikal teroristycky utok na tee-pee. Kolumbus by se utopil už při prvnim pokusu přeplavat ocean, bo neznam nikoho, kdo by přeplaval ocean vlastnima silama. V jižni Ameryce by byl furt raj, Inkousti by požirali lysohlavky mexicke, hulili travu a jedli popokatepetl pod sopkou Peyotl a zapijeli to Coronou u řeky Tequila.

Svět by byl krasny, bo by se zbytečně nemišal. Němec by byl Němcem a ne Turkem, Francus Francuzem a ne Arabem. Tak jako ti Židi, keři su už tisice roku svoji, bo se zbytečně nemišaju s cizima.

Mišani je vubec naprosto nesmyslna věc. Multykulturni pomatenci maju představu, že když se smichaju barvy, vznikne krasna, barevna, zařici duha. Hovno.

Prubnite si to sami. Zeberte stary kastrol a nalejte černu a bilu. Přidejte modru, zelenu a červenu. To su zakladni barvy, takže vzniknut by měla duha. Rozmišajte a podivejte se na vysledek. Vznikla duha? Ani zdaleka. Vznikla odporna, hněda směska. Když s taku směsku natřete svuj barak, nebude krasny, barevny, zařici všema duhovyma barvičkama. Bude posrany. Žadnu z puvodnich barev už nenajdete, bo zmizely. Ztratily se v multykulturni, odporne hněde barvě. A nikdy už nepujde obnovit puvodni stav. Z hněde, blative směsky už nikdy nedostanete puvodni, barevne narody. Mam rad, když su narody ruznobarevne, samostatne, a žadna nadnarodni struktura se je nesnaži zglajchšaltovat, tajak to prubovala Řiše řimska, Řiše tisicileta, Sovětsky Sajuz, EuroSajuz a jine, jim podobne struktury, kere nečeka nic jineho, než zanik. Je enem otazka času, kdy se to stane. Že se to stane, je jiste. Bohužel, po jejich zaniku se svět nikdy nevraci ke stavu před jejich vznikem, bo rozbite se malokdy da slepit a z hněde už nikdy nevznikne zase zpatky barevna.

Když si to tak vezmete, nejčastějši barva v přirodě je pravě hněda. A přesto žaden stat na světě nema hnědu barvu na svoji vlajce. Každy ma duhove barvy - zlatu, střibrnu, modru, červenu, zelenu, žlutu a černu. Žadna hněda tam neni. Bo všeci vědi, že hněda, to je blby symbol, symbol posranosti. Jediny, kdo to nevi, su multykulturni pomatenci, keři si furt mysli, že smišanim narodu vznikne zařici, usmivajici se, duhovy narod.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Odbornik na barevnu otazku, Strašburk.

PS: Nesmite mi všecko věřit, bo hnědu ma na svoji vlajce třeba Cejlon, a na Cejlonu je fajně jak cyp. To je raj na zemi. Do okamžiku, než se do sebe pusti přistěhovalí Tamilove a puvodni Sinhalci...

Autor: Ladislav Větvička | středa 19.8.2015 11:55 | karma článku: 48.63 | přečteno: 25338x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Kosovo, 51. stat USA

Ja kura nevim, odkud se ta předsudečna nenavist bere. Medyja furt omilaju kde kdo koho zabil, naslinil, vypalil mu barak a vy pak mate pocit, že v te zemi bydli ZLO, všeci tam su zli, zaostali, špinavi, meněcenni,

26.9.2019 v 11:11 | Karma článku: 45.39 | Přečteno: 5760 | Diskuse

Ladislav Větvička

Tak se nam ta nenavistna hysterka odkopala, co?

Na levicovych hnutich je zajimave to, že zpočatku připadaju mnoha lidem atraktyvni a zajimave. Chlapci v Německu chodili kdysik davno radi cvičit do hytlerjugend, svazačky si později v Československu rady zaskotačily

25.9.2019 v 11:11 | Karma článku: 47.18 | Přečteno: 8454 | Diskuse

Ladislav Větvička

Jak naše synky zatkli na humanytarni misi - mezinarodni lež v přimem přenosu

Lžou všeci - polityci, radyja, tisk aji televize. Na to už zme si zvykli. Malokdy se ovšem povede byt přimo u zdroje lži s mezinarodnim přesahem.

9.9.2019 v 15:15 | Karma článku: 48.14 | Přečteno: 11518 | Diskuse

Ladislav Větvička

Vědecke učeni Gretenyzmu - Jak to zrobit, aby se lidi mohli radostně vraždit

Všimli ste si, že pokud chcete, aby totalitni hovadizmus měl šanci zvitězit, musi mět za sebu jakesik vědecke učeni? Je to ověřena věc, enem se o tym dneska nemluvi, bo byste mohli najit nechtěne suvislosti.

6.9.2019 v 11:55 | Karma článku: 48.22 | Přečteno: 16429 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Michal Konečný

Myslíte, že mezi plasty patří i plastelína?

Na plasty je žlutý pytel. Taky vám připadá debilní, že si koupíte malý šroubovák a je zavařen v neproniknutelné plastové folii A4, kterou lze otevřít jedině nůžkami na plech?

17.10.2019 v 7:36 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Pavel Chalupský

Tak jsem poslouchal jeden pořad...

a nevěřil jsem vlastním uším. Jedna paní advokátka, politicky i veřejně činná osoba, dříve i poslankyně Parlamentu ČR, řekla v jednom pořadu. Já nemám ráda lidi...

17.10.2019 v 5:35 | Karma článku: 12.39 | Přečteno: 389 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Na severu Sýrie netrpí jen Kurdové

Egyptský anglickojazyčný týdeník Al Ahram Weekly přináší ve svém vydání ze 17/10 zajímavý článek týkající se důsledků turecké invaze na sever Sýrie. Jeho autorem je damašský reportér listu Bassel Oudat.

16.10.2019 v 22:10 | Karma článku: 15.40 | Přečteno: 294 | Diskuse

Magdalena Westman

V zrcadle smrti Karla Gotta

Vlna emocí, která se v souvislosti s úmrtím Karla Gotta v naši zemi vzedmula byla nečekaná, a tak zcela pochopitelně v některých z nás vyvolala potřebu hlubšího zamyšlení.

16.10.2019 v 16:43 | Karma článku: 11.98 | Přečteno: 357 | Diskuse

Tereza Klozová

Co bylo ve škole? Dobrý ...

Kdybych já byla dítě, nebyla bych jako Greta a nesoustředila bych se na klima. Udělala bych jinou kampaň. Kampaň za to, že nebudeme rodičům odpovídat na to, jak jsme se měli ve škole: „Dobrý..."

16.10.2019 v 10:45 | Karma článku: 19.37 | Přečteno: 695 | Diskuse
VIP
Počet článků 929 Celková karma 45.96 Průměrná čtenost 10909

Ladislav Větvička, lašsky cyp, blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mu fajně...

Mail: ladik.vetva@gmail.com

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Autor knižek: Ostravaci sobě, Mamulovy děti, Tajemstvi bohatych Ostravaku, Osudove setkani 1913, Některe baby su všecky stejne, Šifry Ladika Větvičky (I, II & III), Helmut - přiběh opravdoveho člověka, Okolo Rakusko-Uherska.

 

Najdete na iDNES.cz