Multykulturni kolaboranti vam kradu blogy, jinak se v době vaši nepřitomnosti nic zvlaštniho nestalo, sudruh Konárik!

20. 07. 2015 11:11:11
Česko je fajne tym, že všecky věci idu tak, jak byly naplanovane a nic se nemože změnit. Kradlo se a krade se furt, lidi byli lenivi a lenivi su furt a přesto je nam tu tak nějak fajně.

V lednu sem napsal text o tym, jake metody použivaju multykulturni kolaboranti a že by tu nejraději měli milijon černych, bo to pro ně znamena obrovsky byznys za naše prachy. Ono už to tak u socijalistu a jinych multykulturnich kolaborantu chodi. Jejich schopnost zarobit si prachy vlastnima rukama je nizka, a tak hrozně radi vymyšlaju nejruznějši metody, jak podojit stat a pomoci grantu a nejruznějšich nesmyslnych programu vytahnut prachy z našich kapes. A mam ty synky rad, oni su v tom prostě dokonali. Už vloni nam brali z kapes ročně pul milijardy, přestože tu žadni uprchlici nebyli. No a fčil pro ně začina raj. Přestože je 95% lidi proti temu, pro ně to znamena obrovsky byznys. A tak se ani nestydi lhat, použivat salamove a jine špinave metody, jak sem popsal v lednovem blogu "Byznys se Syřanama začina. Přivezte jich milijon!"

Jeden multykulturni šašek si z mojeho bloga dokonce zrobil plagat a vyběhnul s nim na ulicu. Ani netušil, jak hezky su jeho metody v blogu popsane. A funguju dokonale! Kdo si dneska vzpomene, že socani v lednu mluvili o 70 ubohych syrskych děckach, v březnu o 700 dobře prověřenych, vzdělanych uprchlikach, v červnu schvalili to, proti čemu celu dobu žvanili a misto povinnych 1500 přijali dobrovolnych 1700, a dneska už se mluvi o desetitisicach... Fajne, no ni?

Multykulturni kolaboranti přes svoju naprostu minoritu vitězi na cele čaře, bo maju sve agenty Mordoru rozlezle na všeckich vyznamnych pozicach ve vladě, parlamentu, policii a zvlaště ve školstvi, kde si tito multykulturni kolaboranti zrobili svoje hnizda, v kerych produkuju desitky a stovky novych, mladych, zblbnutych, nadšenych mladežniku, keři by zrobili pro přistěhovalce cokoliv (hlavně, když to nebude za jejich prachy a přistěhovalci budu bydlet pokud možno daleko od nich).

Ve vladě tež nic noveho, slizky had na deset se zajel podivat do Bavorska, kaj navštivil sudetoněmeckeho tlusťocha a poklonil se pamatce nacistu, kerym při přesunu ubližili zli Česi. U kolaborantu z KDU-SSM nic noveho. Ani bych se nedivil, kdyby podporovali přisun slimaku, bo přece křesťanstvi aji islam maju stejne zaklady od Abrahama. Anebo od Abrahamoviča? Ale to asi ni, to je ten fotbalovy fanda, u kereho hral ten naš synek s tankistycku přilbu. No, za všim su schovane prachy. A tak zatimco slizky had na deset navštěvuje hroby ubohych Němcu, dočasně vyhnanych z Československa, jini slizci hadi pomalu připravuju odškodněni dočasně vyhnanych a jejich navrat, bo přece šlo o genocidu německeho obyvatelstva. Ja, kaj su prachy, tam su multykulturni kolaboranti v čele s KDU-SSM jako prvni. Jen si počtěte, co se připravuje za vašima zadama.

A to je asi tak všecko, co se tady za ten měsic stalo. Nic zvlaštniho, enem ten svět se do te prdele řiti tak nějak rychleji. A tak sem na vikend, kdy všeci naši idyjoti byli nasačkovani ve vychlazenych hytlermarketach, odjel na Gruň, bo tam je svět ještě v pořadku. Tam, kde před 50 rokama byla trava ve Starych Hamrach, a kde pak dalšich 50 roku byla přehrada Šance, je už zase enem trava. Mezi Bilym křižem a Gruni bylo pusto prazdno a U Charbulaka byl perzonal protivny tajak dycky, a tak sem rad, že sem zase u nas doma.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Charbulak.

Autor: Ladislav Větvička | pondělí 20.7.2015 11:11 | karma článku: 47.25 | přečteno: 18687x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Jak naše synky zatkli na humanytarni misi - mezinarodni lež v přimem přenosu

Lžou všeci - polityci, radyja, tisk aji televize. Na to už zme si zvykli. Malokdy se ovšem povede byt přimo u zdroje lži s mezinarodnim přesahem.

9.9.2019 v 15:15 | Karma článku: 47.92 | Přečteno: 9439 | Diskuse

Ladislav Větvička

Vědecke učeni Gretenyzmu - Jak to zrobit, aby se lidi mohli radostně vraždit

Všimli ste si, že pokud chcete, aby totalitni hovadizmus měl šanci zvitězit, musi mět za sebu jakesik vědecke učeni? Je to ověřena věc, enem se o tym dneska nemluvi, bo byste mohli najit nechtěne suvislosti.

6.9.2019 v 11:55 | Karma článku: 47.60 | Přečteno: 7559 | Diskuse

Ladislav Větvička

Zakladni principy Větvizmu-Gretenyzmu

Dneska je užasna doba. Kdysik davno, ještě před vynalezem knihtisku bylo na světě procentualně stejne množstvi idyjotu tajak dnes. Ale vědělo o nich enem blizke okoli a zbytek světa se tym netrapil. Dneska je temu jinak.

5.9.2019 v 11:11 | Karma článku: 48.67 | Přečteno: 19544 | Diskuse

Ladislav Větvička

Ještě cosik z Hungarie

Když tak prochazam materialy z cest okolo Rakusko-Uherska, su tam perly, kere by bylo škoda ležet enem tak ladem. Tuž tady je par zaběru z prujezdu statem zvanym Hungaria.

20.8.2019 v 12:55 | Karma článku: 42.39 | Přečteno: 5717 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Vlasta Hurtová

Dlouhovláskový podvod? část 6 – Petra a Petr

Už dříve jste se mohli dočíst o tom, že s parukami poskytovanými Dlouhovláskou pro nemocné děti a ženy asi není vše úplně v pořádku. Ale kdo to vlastně je, ta Dlouhovláska? A čím vším se zabývá?

16.9.2019 v 9:09 | Karma článku: 9.68 | Přečteno: 320 | Diskuse

Zdenek Horner

Vedeme dialog, neřídíme lidem myšlenky, svobodné poselství nejen Číně a Rusku

Skuteční přátelé se mohou i ostře pohádat, ale nic to mezi nimi nezmění, pokud je to upřímné přátelství. Tendence k řízení myšlenek lidí je klíčovou představou totalitního směřování. Rozčilovat se, argumentovat, ale nic víc.

13.9.2019 v 8:57 | Karma článku: 12.96 | Přečteno: 278 | Diskuse

Zdenek Horner

Proč by Kosovo mělo být v dělení Jugoslávie výjimkou?

Předem říkám, že otázky dělení zemí mne nechávají chladným. Dělení Československa jsem želel, ale časem jsem si zvykl. Myslím, že oddělení od nějakého celku netřeba předem podporovat, ale uznat spíše ano, kvůli zachování míru.

12.9.2019 v 11:24 | Karma článku: 21.99 | Přečteno: 1148 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Zeman rovněž oznámil, že 28. října vyznamená medailí za zásluhy režiséra Emira Kusturicu.

Pro mne výborná zpráva dnešního dne. Snad se konečně Zeman trefil do černého. Jsou jistě i lidé,kteří se mnou nebudou souhlasit.Ještě bych tam přidal Jožo Ráže. Názory mají velmi podobné,jen Kusturica má širší umělecký záběr.

11.9.2019 v 14:59 | Karma článku: 21.60 | Přečteno: 345 | Diskuse

Milena Zelenková

Opravdu nemusí mít poctiví léčitelé obavy?

Stát chystá bič na léčitele označované jako šarlatány. Ti poctiví se bát nemusí. Jen mít razítko pro svou činnost a vést dokumentaci o tom, co dělají. Nic proti dokumentaci, ale kdo jsou ti "správní", státem uznávaní léč

11.9.2019 v 8:15 | Karma článku: 11.44 | Přečteno: 266 | Diskuse
VIP
Počet článků 927 Celková karma 44.61 Průměrná čtenost 10896

Ladislav Větvička, lašsky cyp, blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mu fajně...

Mail: ladik.vetva@gmail.com

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Autor knižek: Ostravaci sobě, Mamulovy děti, Tajemstvi bohatych Ostravaku, Osudove setkani 1913, Některe baby su všecky stejne, Šifry Ladika Větvičky (I, II & III), Helmut - přiběh opravdoveho člověka, Okolo Rakusko-Uherska.

 

Najdete na iDNES.cz