V srdci islamske řiše

30. 01. 2014 11:11:11
Už to tak na světě chodi, že nejuspěšnějši prezydenti, podnikatele, sportovci, umjelci a mnozi dalši šašci su zvani ruznyma instytucema, aby se učastnili nejruznějšich bohulibych akci. Bylo enem otazku času, kdy si světova elita u

Pozvani zprostředkoval iDNES a jeho lokalni pobočka iDUNES. Obě dvě zpravodajske skupiny vlastni Čechoslovak Andy Babiš, pro kereho robim jako tajny agent. Radši to na sebe prasknu fčil, než aby mi to za třicet roku předhazoval jakysik novinařsky pazgřyvec, kery dneska sotva tlači kačera kolem piskovišťa.
Jako tajny agent samozřejmě nebudu travit noci v jakychsik špeluňkach pro křesťany a bezvěrce.
 Mrakodrapy kdysik vznikly proto, bo pozemky byly drahe, Židi byli spořivi, a tak začali stavjat baraky do vyšky. V Arabyji su pozemky levne, Arabi nesu spořivi, ale přesto stavi mrakodrapy. Možna to je proto, aby daleko viděli, ale pak nechapu, čemu su ty baraky nastavjane všecky na jednom mistě. Vidět široko, daleko može enem ten, kdo byva v tym nejvyššim patře.
Arabi si postavili široke cesty (tahle ma třeba 20 pruhu), ale fčil jim chybi auta. Prostě nesu lidi. To my zme si nakupili auta, ale zase nam chybi ty cesty, bo polityci rozkradli všecky zdroje.
Domky v Arabyji su velice sympatycke. Kdybysem byl byval ožraly, tak dodom netrefim. Ale bo tady ožraly nikdo neni, nikomu to nevadi. Architektura je navic srdci Ostravaka velice blizka. Podobny barak stoji třeba v Ostravě na Slezske. Zatim tam je umistěna jina instytuce.
Některe baraky su falešne a prazdne jak Topolanek, kery snižoval daně tak, že je zvyšoval. Prazdne jako mistni originalni Rolexky...
Fčil zme konečně na Unyverzitě, kera mě pozvala na turne přednašek.
Detašovana fakulta a vedle sympatycka prodejna salamu...
Co se tyka erotyckych zaležitosti, je mistni lid překvapivě odevřeny a nestydi se zeptat lekařa nebo lekarnika. Navic si připada jak pstrošmajer, bo jak si da na hlavu šatek, ma pocit, že ho nikdo nevidi.
Reklamy na erotycke produkty su tady běžne, nikdo by ale nekupoval produkty farmaceutycke. a) su z Izraela b) su chemicke c) su z Izraela a su chemicke. C je spravně, to vam potvrdi osm z deseti Arabu.
Když jakysik sortyment chybi, obchodnik se nestydi informovat zakaznika přimo, odevřeně a klidně hned na vyvěsnim štitu, ať neztracate čas lazenim do obchodu...
Obchodni zaležitosti su plně automatyzovane. Chybi vam darek? - kupte si kilo zlata v zlatomatu.
Nebo takä pučovna ajPedu. Prvnich patnact minut zdarma, každych dalšich 30min za kilo. Tuž nekupte to za ty prachy!
Vztahy mezi chlopama a robama su tež přimočare. Jak vas baba naštve, možete ji kupit listek na tobogan. Vjede přimo mezi žraloky a ručim vam za to, že už od ni žadne hlupe kecy neuslyšite.
Na zpatečni cestě si pak diky ušetřenym nakladum na nakupy v hytlermarketu možete pořidit Ferari a zajet do oblibene hulirny vodnich dymek.
Zamilovany par vzadu huli klasicku velikost, doporučuju vam vyzkušat XXL vodni dymku vpředu. Zapalena už je, stači dole nasadit trubicu od vysavača.
Kdo řikal, že v Arabyji se nehraje rokova muzika?
Fajne parkoviště pro ilegalni řidiče.
 Mistni lid je zdvořily, uslužny a vstřicny, hlavně k cizincum z kdysik prosperujici, křesťanske Evropy. Synci moc dobře vědi, že EuroSajuz prosperujici neni, a křesťansky už tež dluho nebude. Mě poznate podle čapky - prvni zleva... 
Někteři chlapi se sice chovaji jak hovada a nechavaju roby chodit skoro nahate...
Většina si však svojich drahych bab važi a poctivě je bali do luxusnich ochrannych latek, aby se jim nic nestalo.
 Některe roby su drahe nejenom při svatbě, ale hlavně při každodennim šopingovani. Tady je na mistě zvažit, jestli by nebylo vhodnějši kupit listek na tobogan.
Prodavač z rybi sekce už zajisti všecko potřebne.
Mistni kluci su hodni, mirumilovni a obvykle žeru ovoce a zeleninu. Nesmi se to ale přehaňat, bo jak znamo nejvice škod na světě zpusobili militantni levicovi vegetaryjani - třeba grinpiss, strana zelenych nebo Hytler.
Z některych vegetaryjanu agresivita přimo čiši, ale nemusite se jich obavat. Miltantnich vegetaryjanu  naštěsti neni vic jak 5%. Vyjadřene čisly to znamena z celkoveho počtu 1,5 milijardy jen asi 75 milijonu lidi
Jako všude na světě, chlopi su šťastni, když se možu pochlubit velkym ptakem.
To je dost dědku, žes nas konečně někam vyvez!
Jako obvykle nam zase lhali. Pohadky o tym, že baby nesmi řidit auta, su vymyšlene.
Co ale neni vymyšlene, je odpor chlopu proti nesmyslnemu paraděni zlatokopek. Na obrazku se demonstratyvně odvracaju od přepychoveho obchodu s hadrama.
Obchody pro baby su nacpane luxusnim zbožim. A jako za stareho dobreho Forda, vybrat si možete ze všeckych barev, pokud teda zvolite černu.
Když se dva maju radi a daju se dohromady...
...pak je z teho laska...
Každopadně to je vyborně zařizene, bo pokud se tyka hlupych dřystu, baby musi po svatbě držet hubu. Ale prubnite to našim femminystkam vysvětlit... Asi je čas aji u nas postavit tobogany...
Co se tyka žradla, su Arabi uplně stejně blbi tajak Česi. My dovažame praseči z Polska, oni dovažaju kravske z Australije...
V arabskych zemich je uplna prohibice. Ale možete si kupit nealko slivovicu, nealko vino, nealko vodku aji nealko nealko.
Take dvojčata už sem kajsik viděl, ale musely byt rychle zburane, bo obsahovaly zavadny azbest a vyšlo by draho rozebirat je na sučastky postupně...
Těžko na cvičišťu, lehko na bojišťu!
Ani nemusite umět arabsky, abyste věděli, co si arabšti vědci mysli o vlivu Eura na země, kere ho přijaly. Enem temu hlupemu ostravakovi, co chce robit jako eurohujer minystra pro zahraniči, to ještě nikdo nevysvětli.
Kurs je 1:6. Liter benzinu za jedenact kaček. Kdybyzme tym pazgřyvcum z minysterstva financi neplatili daně z benzina a DPH, nebyl by ani u nas o moc dražši...
McArabia Chicken. Staři češti emigranti Ray Kroc aji Ronald McDonald se v hrobě musi obracat...
Jinak se ale českym produktum daři docela dobře. Klema nechal stolařiny aji polityky a věnuje se jeřabum...
Německe vozy značky Schkoda idu tež fajně na odbyt.
Pokud se tyka jidla, je asi zbytečne cokoliv dodavat. Vychutnejte si to sami bez zbytečnych, hlupych kecu.

Ladisl Al Větvička, hlasatel miru, pravdy a lasky DUNES, Ras-al-Khaima

PS: Při psani tohoto textu, ani při přednaškovem turne na arabskem poloostrově  nebyla poškozena prava žen, feminystek, psu, prasatek, ani žadnych jinych zviřatek. Autor se choval slušně, respektoval mistni zvyky, nestěžoval si na dyskryminaci a nepožadoval stavbu kostelu, paliren slivovice ani navyšeni kvot pro chov bravku.

Autor: Ladislav Větvička | čtvrtek 30.1.2014 11:11 | karma článku: 47.44 | přečteno: 19690x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Co je na tym divneho, že statni bezpečnostni služba bude vyučovat dějiny?

Kura, čeho sem se to dočkal? Kdyby mi kdosik v řijnu 89 řeknul: "Tu maš kličky a jdi na naměsti Lidovych milici zvonit", asi bych na něho čuměl jak puk. Asi bych se zeptal: "Proč? Co tym změnim?"

17.1.2019 v 11:11 | Karma článku: 43.62 | Přečteno: 2617 | Diskuse

Ladislav Větvička

Retro potraviny su propagace komunyzmu!

Tak se nam tady rozmohl taky nešvar. Někteři vyrobci si našli staru knižku s normama ČSN a začali robit vyrobky podle receptur z dob totality.

8.1.2019 v 11:11 | Karma článku: 47.87 | Přečteno: 16838 | Diskuse

Ladislav Větvička

Svatky neklidu

No tak to vidite, jak su ty přijemne věci pomijive. Měsic se prodirate narvanyma hytlermarketama, kde si mladi asi mysli, že ustředni vybor těsně před Vanocama pusti do prodeje jakesik podpulťaky, tyden se stresujete doma,

27.12.2018 v 11:11 | Karma článku: 46.42 | Přečteno: 7350 | Diskuse

Ladislav Větvička

Christmas time

Mam taky dojem, že pod vlivem masově medyjalni propagandy zapominame, že se bliži čas Vanoc, a že byzme měli trochu spočnut, rozhlidnut se kolem sebe a uznat, že nejenom my, ale aji lidi okolo nas maju plno roboty.

12.12.2018 v 13:31 | Karma článku: 46.04 | Přečteno: 8164 | Diskuse

Další články z rubriky Cestování

Klára Kutačová

Cesta kolem světa - Singapur

Singapur je skutečně poněkud netradiční branou vstupu do JV Asie, ale zároveň pro mě dobrým mezistupněm mezi Kanadou a "tou pravou Asií", kam se postupně chystám přejet.

17.1.2019 v 10:00 | Karma článku: 11.27 | Přečteno: 225 | Diskuse

Alena Křehotová

Deset hodin bez cigára; křížaly, knížka (rohypnol nebude); nezačínejte kouřit!

Po loňské dovče, sakumprásk za 27 litrů na 10 dní, při níž jsem se nevyspala až tak, že jsem poslední čtyři rána vstávala (ne se budila) s napuchlýma očima a ledovala si je minerálkou z ledničky, jsem si chtěla „spravit chuť"...

17.1.2019 v 9:11 | Karma článku: 12.84 | Přečteno: 484 | Diskuse

Radek Pálka

Jak jsem dobyl Ameruku a jak Amerika dobila mě. Část první - odlet

Ti, kteří čtou pravidelně můj blog vědí, proč jsem se do Ameriky vydal. Podrobně je to popsané v první části Mé cesty na Zanzibar.

16.1.2019 v 6:00 | Karma článku: 22.36 | Přečteno: 845 | Diskuse

Milan Zajic

Romantické sněhánky v Zell am See

Zase nám napadlo a sněhu na kopcích je více než dost. Na Schmittenhöhe je přes 3 metry a na ledovci Kitzsteinhorn to bude kolem 4,5 m. A tak pokud někdo chcete trochu sněhu můžete si nabrat jakékoli množství a odvézt ...

15.1.2019 v 15:27 | Karma článku: 14.16 | Přečteno: 424 | Diskuse

Klára Kutačová

Cesta kolem světa - Hongkong

Moje cesta kolem světa pokračuje přesunem na další kontinent. Ze Severní Ameriky se chystám dopravit do (JV) Asie, konkrétně přelétávám z Vancouveru přes Hongkong do Singapuru.

15.1.2019 v 10:00 | Karma článku: 11.72 | Přečteno: 260 | Diskuse
VIP
Počet článků 876 Celková karma 46.88 Průměrná čtenost 10892

Mail: ladik.vetva@gmail.com

Lašsky cyp. Blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mi fajně...

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Najdete na iDNES.cz