Úterý 6. prosince 2022, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 6. prosince 2022 Mikuláš

Švejka obvinili a z nas už zase robi blbce

15. 07. 2013 11:11:11
Tuž zhrňme si, co se stalo enem za posledni měsic. Milenka premijera cosik řekla šefovi rozvědky. Misto, aby vyhodili šefa rozvědky, zavřeli milenku. K čemu ji fčil budu dvěstětisicove odměny od svojeho milenca, za to, že dřela ja

Mezitim kajsik v jihočeskem zapadakově zautoči skupina několika desitek Čechu na těhotnu Češku, kera brani svoje česke děcko. Kdyby v tomto okamžiku naběhli policajti a pozatykali utočici Čechy, byl by klid. Ale policajti nenaběhli, bo měli strach a čekali na posily.

V tomto okamžiku měly přijet všecky ty URNY, všeci ti tajni s obuškama, novinaři by z teho měli perličku do večernich zprav a všecko by skončilo.

Ale tajni nepřijeli, a novinaři měli asi svoje multykulturni pokyny a mysleli si, že se všecko ututla. Chyba. Ty blogy a jutuby, to je hrozne svinstvo, sudruzi. S tym byste měli cosik zrobit, jinak se vam to vymkne z ruky.

Bohužel se zda, že synkum nahoře nedochazi, o co jde. A tak se z naštvanych lidi Budějic robi extremisti, tajni policajti bez označeni (porušeni zakona o Policii?) mlati ty, keři si je ze svojich dani plati a nakonec to jde tak daleko, že se policajti mlati mezi sebu, bo nakonec to tak vypada, že tajni dostali přikaz provokovat, a černe těžkooděnce o tom nikdo neinformoval.

A furt je jim to malo. Misto teho, aby přiznali chybu, snaži se z lidi robit blbce. Na zaběrach, kere dokumentuju policejni zhovadilost a kere už viděla pulka republiky, je vidět, jak policajti prohodi bezbrannu děvuchu dvarazy dřevěnym plotkem, plot kavarny pak nesmyslně zdemoluju, synka v maskačove bundě, kery děvuchu zvednul a nikomu nic nezrobil ztluču jak psa a odřu mu pysk o zem, a vyfackaju Švejka na vuzku, z kereho pak zrobi vinika cele operace.

Na cely incident už musel reagovat Policejni denik. Take perly bych nevymyslel ani ja, ani sudruh Kojzar: 

Policisté vozíčkáře vyzvali, aby opustil prostor. Policisté dokonce muži chtěli pomoct, aby odjel bez problémů. Vozíčkáři v tu chvíli něco upadlo, jeden z policistů se sehnul k zemi, aby muži věc podal. V tu chvíli však vozíčkář nohou kopl tohoto policistu do oblasti obličeje. Tento vozíčkář je podezřelý z trestného činu násilí proti úřední osobě.

Fajne, že? Připomina mi to ten nesmysl o Karkulce, bo vlk chtěl tež pomahat a chranit. Tuž když už synci z Policejniho deniku začali komunykovat, tady maju dalši seznam temat:

- když je agresorem Švejk, proč zatkli chlopa v maskačove bundě, kery nic nezrobil a proč musel ryt držkou v zemi?

- proč je Švejk misto zadrženi docela obyčejně zfackovany štyrma černokněžnikama?

- proč bezduvodně zdemolovali plot kavarny?

- proč prohodili dvarazy děvuchu dřevěnym plotem?

- cely zasah točil černokněžnik v druhe lajně. Dokažete uveřejnit delši než třisekundove video z celeho incidentu? Nebo to nejdřiv potřebujete sestřihat?

A mimochodem - než si furt vymyšlat lži, nebylo by lepši řict - sorry, přehnali zme to, agresivni černokněžnik bude potrestany 3% sniženim platu a přiště si dame pozor?

Anebo si date pozor, aby vas už nikdy nikdo nenatačal?

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, hostinec U Kalicha

 

CB2.jpg

Fajne, že? Dva černokněžnici pravě biju dva extremisty. Ve skutečnosti se biju štyry policajti, akorat černokněžnici ještě nevi, že zasahli proti neoznačenym tajnym.


CB4.jpg

Černokněžnici pravě prohodili děvuchu dřevěnym plotkem. Chlop, kery ji pomaha vstat, bude za chvilku napadeny a bude ryt držkou v zemi. Video v předchozim blogu

 

 

 

 

 

 

Autor: Ladislav Větvička | pondělí 15.7.2013 11:11 | karma článku: 42.50 | přečteno: 4903x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Nejkratši cesta k horam vyššim jak Mont Blanc

Fčil, když sudruh Putin vylečil svět od korony a většina zemi světa upustila od koronopodfukovych opatřeni, je zase na chvilu jednoduche dostat se pod pěti tisicovky. Na chvilu. Bo co se polityci naučili, brzo využiju zas.

2.12.2022 v 11:11 | Karma článku: 43.46 | Přečteno: 2826 |

Ladislav Větvička

Jak sem na Kavkaze organyzoval druhu frontu

Ozvalo se zvoněni wocapu, což je super věc, bo se možete volat s lidma z druheho konca světa, vidět na jejich pysky a je to zadarmo. Teda uplně ne, stoji to stokorunu měsičně, když mate tu ukrajinsku kartu.

1.12.2022 v 18:18 | Karma článku: 43.08 | Přečteno: 2933 |

Ladislav Větvička

Reportaš z vymrzle Ukrajiny - přijde pět milionu lidi?

Vypada to, že nova vlna Ukrajincu, přemisťujicich se do středni Evropy, bude podstatně silnějši, než ta prvni na přelomu unora a března. Likvidace energetycke infrastruktury pak vyvola vlnu, kera převalcuje středni Evropu.

24.11.2022 v 11:55 | Karma článku: 47.19 | Přečteno: 9271 | Diskuse

Ladislav Větvička

Počkame, co řekne pan prezident USA

Tuž sem si opět po čase spustil ty internety, abysem zjistil, jestli už sametovi pohrobci položili kytice k hrobu Ludvika Zifčaka, anebo furt předstiraju, že majetkovy převrat zahajili študaci a zbiti lidi z Narodni.

20.11.2022 v 15:15 | Karma článku: 47.48 | Přečteno: 8758 |

Další články z rubriky Společnost

Pavel Chalupský

Když cesta je i cíl.

Vnučka bydlí se svými rodiči v malé vísce, spíš osadě, dost daleko od ruchu měst. Od jara do podzimu s nimi trávím dost času. Však to známe. Náš čas je to nejcennější, co můžeme svým blízkým dát.

6.12.2022 v 7:36 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 58 | Diskuse

Irena Fuchsová

Oči sněhem zaváté

Občas se potkám s lidmi, kteří stále neodpustili svým rodičům. Mladí, starší, senioři. Říkám jim, křivdy z dětství neodpustíte nikdy, pokud je nepochopíte do pětatřiceti.

5.12.2022 v 23:34 | Karma článku: 12.17 | Přečteno: 232 | Diskuse

Vlastimil Nesrsta

Šišli- myšli, kam jsme přišli?

Zapojil jsem se do diskuse pod článkem o nové soše v pražské Bubenči. Raději jsem se měl dívat na fotbal. Dovolil jsem si totiž vyjádřit názor, že za energetickou krizi EU si může primárně EU sama a Rusko toho jenom využívá.

5.12.2022 v 20:28 | Karma článku: 25.53 | Přečteno: 386 | Diskuse

Lubomír Stejskal

A toto obhájíte jak, pane Putine?

Pátý prosinec. Zatímco my čekáme na „útok“ Mikuláše a čerta s andělem a vnoučatům chystáme balíčky, agresor na východě připravil jiný balíček. Místo čokolády, ovoce a ořechů poslal na Ukrajinu rakety.

5.12.2022 v 19:21 | Karma článku: 24.77 | Přečteno: 380 | Diskuse

Libor Závodný

Seriózní média jako žíravina společnosti

Média jsou o moci, protože moc je o tom, komu (nebo čemu) jsou lidé loajální. Loajalita znamená důvěru. Protože každý člověk má pouze dvě oči, musí lidé vidět zbytek světa mimo své oči očima lidí, kterým důvěřují.

5.12.2022 v 12:34 | Karma článku: 16.68 | Přečteno: 261 | Diskuse
VIP
Počet článků 1233 Celková karma 45.69 Průměrná čtenost 10315

Mail: ladislav.vetvicka@centrum.cz

Osobni web s knižkama: www.ladikvetvicka.cz 

Kniha 15 roku blogařem 

Ladislav Větvička, porubsky baraba, blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně, Hispaňole nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mu fajně. 

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Knihy Ladislava Větvičky (možete objednat na webu autora nebo na E-šopě "Knihu chraň!": Ostravaci sobě, Mamulovy děti, Tajemstvi bohatych Ostravaku, Osudove setkani 1913, Některe baby su všecky stejne, Šifry Ladika Větvičky (I, II & III), Helmut, Okolo Rakusko-Uherska, Kronika koronopodfucku I. & II., Zrnko písku

 

Žena už nemohla vystát obří ňadra, rozhodla se pro operativní zmenšení

Kylie Perkinsová, čtyřiadvacetiletá dvojnásobná matka z Aljašky, podstoupila zmenšení poprsí, aby se zbavila...

Dcera je výjimečná, říká Julia Robertsová. Hazel oslavila 18. narozeniny

Herečka Julia Robertsová (55) oslavila osmnáctiny svých dvojčat, dcery Hazel a syna Finna společnou vzpomínkovou...

Známý český stylista Jan Pokorný spáchal ve 39 letech sebevraždu

Jeden z nejuznávanějších českých stylistů Jan Pokorný spáchal ve čtvrtek ve svých devětatřiceti letech sebevraždu...

Pavel Nedvěd se dostal do potyčky v domě partnerky, zasahovala policie

Bývalý reprezentační kapitán a donedávna místopředseda fotbalového Juventusu Turín Pavel Nedvěd se dostal do potyčky s...

Žádné Uložto! Startuje České kino, za stovku nabízí ke streamování 650 filmů

Oblíbené české filmy, pohádky i seriály ke stažení na jednom místě, legálně a ve vysoké kvalitě slibuje nová platforma...