Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kupani v hadrach a bližici se volby...

2. 08. 2017 11:11:11
Někteři novinaři si mysli, že bych měl kandydovat na nejruznějši funkce a chtěju po mě odpovědi na tisice otazek. Nejsem blazen, kandydovat nebudu, ale čemu bysem jim neodpověděl? Enem to bude v češtině, bo oni lašsky nerozumi...

Letní pohodu v Česku narušila diskuse kolem toho, zda se na koupaliště smí, nebo nesmí nosit muslimské plavky. Zastánci tvrdí, že je trapné někomu nařizovat podobu plavek a že ještě před 100 lety jsme se koupali také zahalení. Odpůrci argumentují hygienou, ale zejména tvrzením, že jde o další krůček invaze islámu do našich životů. Kam se přiklonit?

Jsme svobodná země a každý by tedy měl mít právo nosit to, co sám uzná za vhodné, pokud tím neobtěžuje druhé.

Jenže těm, kteří obhajují právo na svobodu lézt do bazénu v hadrech, vůbec o nějakou svobodu nejde. Pro ně, členy nejrůznějších neziskovek, mimochodem podle amerických i ruských zákonů s označením „zahraniční agenti“, je to jen další příležitost, jak rozsévat nenávist v zemi, která je jednotná, tolerantní a mírumilovná. Moc dobře víme, že ten multikulturní průser v západní Evropě začal právě takovýmito „drobnostmi“.


Platí tady staré latinské – „Si fueris Romae, Romano vivito more; si fueris alibi, vivito sicut ibi.“ Tedy „žiješ -li v Římě, chovej se jako Říman, až budeš žít jinde, chovej se tak, jak se chovají tam“.

Zjednoduším to. Můžu si myslet o Polácích, kteří lezou do sauny oblečeni, že jsou prasata. Můžu si myslet o hinduistech v Indii, kteří lezou do bazénu oblečeni, že jsou prasata. Ale je to jejich volba a já v jejich zemi jejich volbu respektuju a chovám se podle toho. V mé zemi je to jinak. Pokud se jim to nelíbí, myslet si o tom můžou, co chtějí, ale ať tu nelezou, pokud se neumí chovat podle pravidel hostitele.

Ať je to jakkoliv, tuto diskusi si trochu svérázně vyložila žena na pražském koupališti, když muslimku koupající se v burkinách začala kopat a škrtit. Kde je hranice veřejné diskuse o imigraci, islámu apod., aby si to někteří hloupější spoluobčané nevyložili tak, že muslimy mohou fyzicky atakovat?

Veřejná diskuse ve svobodném státě nemá hranice. Blbec zůstane blbcem, to nemá nic společného se svobodou slova, to je záležitost pro policii. Třeba až policisté pod tlakem svých nadřízených přestanou s buzerací občanů na koloběžkách v ulicích a řekách, budou moci zasáhnout proti násilí na koupališti.

Prezident Miloš Zeman dle tvrzení mluvčího Ovčáčka vyzval ministra financí Ivana Pilného k tomu, aby se zamyslel nad přerozdělením 11 miliard Kč, které dle jeho tvrzení jdou neziskovým organizacím. Jak komentovat tuto výzvu a co říci k podobě neziskového sektoru v České republice? Kde pomáhá, kde škodí?

Takzvaný „neziskový“ sektor dostává z mých peněz 11 miliard? Fakt? To je tunel. Kdo o tom rozhoduje? Co s těmi penězi dělají? Parazitují na společnosti a vnášejí nenávist do českého prostoru. To je jediný viditelný výsledek. Chtěl bych, aby podobně jako v Rusku a USA byly neziskovky a jejich agenti označeni, ať víme, že jsou financováni cizími subjekty, nebo dostávají peníze z veřejných zdrojů. Neziskovka má mít financování ze svých nebo obecních zdrojů, cokoliv jiného je tunel.

Senátor, hejtman a vlivný představitel KDU-ČSL Jiří Čunek uvedl na adresu blížící se Prague Pride: „Je to pochod smrti pro stát, pro Evropu, pro naši civilizaci, když stát bude tyto skupiny podporovat a uznávat jako rodiny.“ K problematice homosexuálů uvedl: „Pochod LGBT, kteří prohlašují, že jsou úplně stejní jako rodiny, je v tomto smyslu stejný jako pochod jednonohých, kteří tvrdí, že mohou na ‚vojenskou přehlídku‘. Musíme přijmout zákony přírody a především přijmout každý sám sebe se svými přednostmi i handicapy. Neznamená to ale, že jsme tím vyřazení ze společnosti. Každý z nás má jiný úkol a může společnost obohatit jiným způsobem. Nemůžeme ale říkat, že LGBT je také rodina. Stát má rodinu podporovat jako svou jedinou budoucnost a ostatní tolerovat.“ Co k takovému názoru uvést? Jaká by měla být politika státu vůči rodině a sexuálním menšinám?

Já k tomu nemám co dodat. S tím souhlasí každý normální člověk. Je škoda, že Jiří Čunek je členem KDU-ČSL, strany kolaborující se sudetoněmeckým zemským sdružením. Na rozdíl od KDU-ČSL a jejího multikulturního protinárodního vedení má Jiří Čunek mou plnou podporu a podporu lidí na Vsetínsku a Zlínsku, kde žije a kandiduje. To snad mluví za vše, ne? Propagace homosexualismu je odporná, denně jsme bombardování zprávami o této menšině. Nás to nezajímá, ať si dělají doma, co chtějí. Rodina, nikoliv dva homosexuálové, je základem státu. A oni moc dobře vědí, proč útočí proti rodině. Jak se dalo čekat, multikulturním agentům nikdy nestačí, čeho dosáhli, pokračují dále podporou dalších úchylek, pedofilie, sodomismu, nekrofilie... Stát nesmí bránit úchylným aktivitám svých občanů, ale nemá je ani veřejně podporovat. Podporu si zaslouží pracující občané a rodiny s dětmi.

Do hry o prezidentský úřad nakročil senátor a primátor Teplic Jaroslav Kubera. Ten například dlouhodobě tvrdí, že západní svět je tak předlužený, že to vyřeší jen válka: „Tuším, jak to skončí, jsem rád, že jsem tak starý, že už mi to nebude tak strašně vadit. Světovou válkou to skončí.“ Platí též za obhájce kouření a kritika EU. Zamlouvá se vám tento uchazeč? Jak se nám pole uchazečů o Hrad nakonec porovná a kdo bude mít největší šanci?

Jaroslav Kubera je první chlap v celé té plejádě maškar, kterého bych se nestyděl volit. Pokud bude kandidovat Miloš Zeman, bude Kubera silným soupeřem. Ale počkejme, kdo všechno se nakonec objeví mezi kandidáty na prezidenta. Dnešní spekulace jsou zbytečné a předčasné.

Napětí kolem migrace do Itálie houstne. Schvalujete, aby Italové dali migrantům dokumenty a poslali je na sever? Dalším řešením je pokračovat v přerozdělování podle kvót, jak chce Brusel. Naši politici doporučují důsledně hlídat břehy Libye a migranty vracet, případně zasáhnout vojensky přímo v Libyi. Co s tím?

To, co se děje, je obrovský zločin podporovaný Frontexem, Lékaři bez hranic a dalšími multikulturními agenty. Proti nám stojí obrovská pašerácká mafie, mašinérie podporovaná Bruselem a celou tou multikulturní bandou. Naši politici nemají co doporučovat lodím u Libye. Naši politici jsou schopni tak maximálně vydávat zákony proti vlastním občanům a kontrolovat, jestli jsou rafty vybavené hasicími přístroji a jestli veslař nemá flašku rumu. Dám hlas tomu, kdo nás okamžitě vyvede ze Schengenu a vyhlásí referendum o vystoupení z EU. Pořád je lepší náš demokraticky zvolený pitomec, za kterým můžu kdykoliv zajít, než pitomec sedící někde v Bruselu.

Renomovaný lékař, vydavatel, dědic a společenský organizátor Martin Jan Stránský na ParlamentníchListech.cz sdělil následující k Andreji Babišovi: „Pro člověka i pro národ vychází chápání současnosti z toho, čím v minulosti prošel a zároveň neprošel. Jako další je tu proces demokratizace, do kterého patří etapa ekonomicko-politické oligarchie. Andrej Babiš sice děsí mnoho lidí, jenže Amerika prošla úplně tím samým – vzpomeňte si na Rockefellera a Kennedyho. Ti systematicky vykoupili, převzali, rozkradli a přivlastnili si veškerý majetek, na který mohli dosáhnout. Poté nastavili sebe či vlastní potomky do politických funkcí, aby ošetřili své impérium. Pak posílili instituce, které by ho chránily. Postupem času se jejich moc rozmělnila. Touto standardní cestou prošla a v mnoha případech stále prochází každá moderní demokracie.“ Lze s tím souhlasit? Jak vážné je vlastně nebezpečí jménem „Babiš-premiér“?

Podplaceným průzkumům nevěřím. Ale vypadá to, že Andy dostane okolo 23 % hlasů a bude vyzván k sestavení vlády. Komunisti a socani budou mít 15 % a ODS 10 %. Do parlamentu se dostane Okamura s 10 % a tak tak prolezou lidovci. Topka, protinárodní multikulturní banda zmizí na smetišti dějin a to bude asi tak vše. Co udělá s touto skvadrou v parlamentu Babiš a s kým se pokusí složit vládu, je těžko předvídat.

Nemám o něm iluze. Podílel se na všech totalitních zákonech, které socansko-lidovecký tandem předložil, a netváří se, že by mu to vadilo. Buzerace občanů za poslední 3 roky dosáhla nebetyčných rozměrů. Zákony jsou tak zmršené, že lidi přestali být aktivní, protože už neví, co je legální, a co ne. Za prkotiny můžete dostat statisícové likvidační pokuty, lidem se už dokonce brání i sdružovat, komunikovat spolu a bavit se. Všichni Babišovi ministři dělali naprostý opak toho, co šéf napsal ve sve knize „O čem sním, když náhodou spím“. Ta vize je výborná, opravdu první od dob Jana Antonína Bati. Bohužel si nejsem jistý, že ji Andrej napsal, četl a hlavně, že ji myslí vážně. Dělá opak toho, co je tam napsáno. Výsledky práce jeho ministrů jsou zničené právní prostředí, buzerace lidí a posun k multikulturnímu zmaru.

Není důvod myslet si, že po volbách se to změní. Můžeme očekávat další posun k multikulturně totalitnímu státu.

Ladislav Větvička, 31.7.2017, rozhovor pro Parlamentni listy

Autor: Ladislav Větvička | středa 2.8.2017 11:11 | karma článku: 48.21 | přečteno: 13484x

Další články blogera

Ladislav Větvička

Jak se potkali Hitler ze Stalinem ve Vidni

Elektronycky exkluzivně enem pro blog iDnes: Bylo to v lednu 1913. Rok před světovu valku byli ve Vidni čtyři - tehdy nevyznamni chlopi. Jmenovali se Hitler, Uljanov, Džugašvili a Masaryk. To je fakt. Na tym nic nezměnite.

23.8.2017 v 11:11 | Karma článku: 18.31 | Přečteno: 362 | Diskuse

Ladislav Větvička

Pamatnik Vasila Bilaka zničila pravicova oportunystka

To su věci, co? To je jak pamatnik Rajnharda Hajdrycha. Nebo Hajnricha Himmlera. Že řikate, že to byli zločinci? Ja si to nemyslim, bo přece nebyli odsuzeni soudem!

22.8.2017 v 11:55 | Karma článku: 46.08 | Přečteno: 8419 | Diskuse

Ladislav Větvička

Jak se robi rozhovor pro štvavu vysilačku...

Když sem dostal tu medajlu zvanu Krameriova cena (neplest s Templtonovu cenu, to je pro opačnu stranu barikady), zesypaly se na mě všecky světove agentury, abysem jim cosik chytreho řekl - ČTK, Rojter, CNN, TASS, CIA, KGB, NSDAP..

17.8.2017 v 11:11 | Karma článku: 47.55 | Přečteno: 9933 | Diskuse

Ladislav Větvička

Mam v Bosně jeden tank...

To byla taka pisnička, na keru sem si hned vzpomněl, když sem zjistil, že letenky do bosenske Tuzly su za 9,9€. Tuž nekupte to za ty prachy...

10.8.2017 v 12:34 | Karma článku: 47.71 | Přečteno: 17364 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Beata Krusic

Jednotlivosti, fascinující až do krajnosti- II.

Jen krátce navážu na svůj včerejší blog- v souvislosti s lidskou řeči, zvukem, jazykem. Včera jsem mimo jiné uváděla v blogu své okouzlení moravským přízvukem v našem jazyce.

23.8.2017 v 8:34 | Karma článku: 3.69 | Přečteno: 134 | Diskuse

Yekta Uzunoglu

Barbarství

Co všechno se musí stát, aby se státnici civilizovaného světa začali chovat a jednat civilizovaně, když to barbarství ohrožuje naše společné lidské bohatství

23.8.2017 v 8:05 | Karma článku: 18.24 | Přečteno: 432 | Diskuse

Martin Braun

Na okraj papežovy iniciativy

Rozruch vyvolala iniciativa Papeže, o které v pondělí informoval Vatikán. Vyrojilo se kolem ní spousta spekulací a poměrně logicky vyvolává zděšení.

23.8.2017 v 8:00 | Karma článku: 24.49 | Přečteno: 894 | Diskuse

Vladimír Zeman

A ještě jedna o dotacích.

Jak jsou dotace z evropských strukturálních fondů pro malé a střední podnikatele, do 50 milionů základního jmění, ošidné, vidíme na kauze Čapí hnízdo. A přitom nebylo konáno nic proti ničemu.

23.8.2017 v 7:31 | Karma článku: 16.34 | Přečteno: 299 | Diskuse

Michael Pálka

Kdyby se hloupost mohla vznášet....

populární věta Dr.Strossmayera v podání Miloše Kopeckého.Jan Werich to vyjádřil jinak:"Kde blb, tam nebezpečno."

23.8.2017 v 3:33 | Karma článku: 16.41 | Přečteno: 611 | Diskuse
VIP
Počet článků 772 Celková karma 45.37 Průměrná čtenost 10352

Mail: ladik.vetva@gmail.com

Lašsky cyp. Blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mi fajně...

Motto: Nevěřte politykum, nevěřte dochtorum, nevěřte novinařum, nevěřte blogařum a hlavně nevěřte mně. Věřte sobě. Mate vlastni hlavu... 

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

Co právě poslouchám

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.